Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm terhes és reggeli...

Barátnőm terhes és reggeli vérzés normális?

Figyelt kérdés

Barátnőm most külföldön van..

2 hónapos, és mondta hogy reggel véres volt

ez lehetséges menstruáció ? Vagy esetleg valami más ?

betegség?

a babának lehet baja ettől?



2016. ápr. 21. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális. Menjen orvoshoz!
2016. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el orvoshoz, hogy kiderüljön, hogy mi ez. De a vérzés általában nem jelent jót.
2016. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos semmilyen vérzés nem normális terhesség alatt, azonban nem minden esetben jelent nagy bajt.Mindenképpen mutassa meg magát orvosnak. 25 hetes kismama
2016. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legrosszabb verzió az, hogy elvetélt.
2016. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azonnal orvos, ott kint külföldön is ellátják, gondolom, ha más nem van valamilyen utasbiztositása.

Ezt ő nem gondolja magától, hogy a vérzés nem jelent jót?

2016. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem a 4-6. Hétig előfordult rózsaszínes folyás, barnás folyás sőt 2 alkalommal lettem figyelmes arra hogy elöntött az élénkpiros friss vér. Ultrahangon bevérzést látott a doki a petezsákon, az ürült ki. Szigorú ágynyugalom 3x1 magne b6 most fogok kontrollra menni 6-àn szerencsére jó ideje nincs panaszom.

Azt is megtudtam hogy elég gyakran fordul elő kismamáknàl, akkor okoz vetèlèst ha továbbra is terheled magad, a vér nem tud kiürülni és a fokozódó nyomás miatt lelöki a nyálkahártyát, ekkor erős darabos vérzés jelentkezik alhasi görcsök kíséretèben. Valamint aggódtam hogy miért nem kapok utrogestant mint más kismamik de az nem óv meg a vetéléstől sajna. Gondolom csak akkor ha hormonhiány miatt van veszélyben az embrió.

Úgyhogy tényleg az a legfontosabb ha valaki ilyet tapasztal, magnézium, fekvès, nem stresszelés persze azert dokihoz menni kell :)

9 hetes gravida

2016. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem 8 hetesen volt élén vérzésem. De olyan, hogy betét mellett is felálltam és folyt végig a lábamon. Azt hittem itt a vég. Remegtem mint a kocsonya. Azonnal kórház, UH és megállapították, hogy van szívhang. Benntartottak, szigorú ágynyugalom, rutaszkorbin, magneb6. Másnapra elmúlt és mindennap nézték UH-ot. A kis magzat jól volt még nőtt is pár milit.

Máig nem tudják mi volt. Találgattak, hogy talán egy ikerterhesség egyik szereplője ért csúfos véget. Vagyis elhalt. De nem volt rá bizonyíték. Vagy egy kósza peteérés..

Aztán még kétszer kerültem kórházba barnás vérzéssel. Kialakult egy un. haematoma a magzatburok mellett, ahonnan az első vérzés eredt és ott megalvadt vér maradt a zárt méhben. Ez aztán ahogy nőtt a kis tökmag, szépen ürülgetett, a szívbajt és kórházi benntlakást okozva kétszer. Aztán már szépen kiszorította a pandúr. Végül túlhordtam egy hetet és 4,8 grammal császárral teljesen épen világrajött. :) Nem mindig rossz a vége. De azonnal kórház minden vérzés!!!

2018. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!