Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az általános, hogy a 4 hónapos...

Az általános, hogy a 4 hónapos babámat semmi se köti le igazán, csak ha én énekelek, mondókázok neki?

Figyelt kérdés
Van 2 féle játszószönyege is, nem érdekli, körforgó sem, pihenőszék sem, adamo hinta se, játékok sem. Az egyetlen amit szeret, ha én beszélek hozzá, énekelek, mondókázok, de azt imádja! Más baba is ilyen? Mikor kezdik jobban érdekelni a játékok?
2016. aug. 8. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez általános, igen. A játékok? Azt nem tudom még mikor fogja lekötni a babám. (10 hónapos). De mióta mászik/feláll leköti magát mással is. De ez se jobb, mielőbb azt gondolnád. :) cipősszekrény ajtaja, kuka, ajtócsapkodás, fiókhúzgálás, pakolna ki mindent, szóval ilyesmivel van elfoglalva. Ja meg lábba kapaszkodás ha mégis megpróbálnék főzni vagy mosogatni úgy, hogy ébren van.
2016. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!