Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti védőnőtök is sérteget...

A ti védőnőtök is sérteget titeket? Ez általános jelenség?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje megy ez. Emlékszem, annak idején forgatta a szemét és rosszakat mond azóta is a kórházra, ahol szültem. Azt mondja, csak a hülyék rooming-ineltetik a gyereket benn, meg minek volt benn velünk a férjem. A gyerekorvosunkra is fúj, mert máshol van. A munkahelyünket savazza, hogy ott miféle emberek dolgozhatnak. Pedig csak válaszolunk, ha kérdezi ezeket az infókat. Amúgy a gyerekkel jól bánik vagy hogy is mondjam, de eléggé zavar. Mi próbáltunk szimpinek mutatkozni, de úgy érzem, egyre lejjebb ássuk magunkat nála. Különleges tehetségünk lehet hozzá, mert nem is kell hozzá semmit tennünk.:))


Veletek is ez van? Vagy csak minket utál a miénk?:)


2016. júl. 13. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Normális a védőnőnk. Kérdez, tanácsol, de nem erőltet. Magánéletünkben nem vájkál, se a pénztárcánkban.
2016. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem általános, de biztos akad ilyen is, meg olyan is.

A miénk nagyon rendes, szuper. A környéken lakó anyukák is dicsérik, nem én vagyok elfogult. Pedig aztán nem egy "elit" környéken lakunk, Győr panelos városrészében.

Ahol dolgozik, ott van még 2 másik is, de őket is dicsérik. Mindegyik viszonylag fiatal, rendesek tényleg.

2016. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A területileg illetékes vezető védőnőnél lehet bejelentést, panaszt tenni.
2016. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Nekem kilenc év alatt most van a 9. védőnőm.

Volt ilyen is, meg olyan is.

Én nem akarok semmilyennek "mutatkozni", nem is érdekel, sem várandósság alatt, sem utána.

Én a lakásba nem igazán engedem be (leszámítva a szülés utáni első alkalmat, amikor hivatalból "kijön"), a többi esetben én megyek a rendelőbe.

Az én gyerekorvosom is máshol van, így igazán nem sok dolgom van vele, azt is a minimumra szorítom.

Amit kérdez, igen-nemmel válaszolok, én nem kérdezek semmit, udvariasan elköszönök tőle és ennyi.


Ha egészséggel kapcsolatos problémám van, a gyerekorvoshoz megyek, ha szoptatással, a szoptatási tanácsadót hívom fel, vagy írok levelet.

A védőnőt gyakorlatilag teljesen kikerülöm.


Hogy mit gondol rólam és a családomról (ha egyáltalán gondol), az legkevésbé sem érdekel.

2016. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdés miért akarsz megfelelni a védőnőnek??? megkeseredett nyomorult lélek aki mindenben csak a rosszat látja,akinek semmi nem jó...egyik füleden be,a másikon ki,egy évig látog havonta,utána meg évente,kibírod.Vagy esetleg megmondhatod neki,hogy ne haragudjon,de nem vagy kiváncsi a negatív véleményeire.
2016. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is hülye védőnőm van. 6 kg-t híztam, átlagos a súlyom, és állandóan kövérez. Illetve azt is kifogásolja, hogy nem vagyunk házasok a párommal, minden alkalommal felhozza. Hülye az összes. Nem kell velük foglalkozni.

35hkm

2016. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó már ne is haragudj, de téged minősít, ha ilyet mondasz, hogy "hülye az összes"...

Van ilyen is és olyan is, ugyanúgy, mint orvosnál, könyvelőnél, pénztárosnál stb....

2016. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs köze a foglalkozásához, egyszerűen ilyen ember
2016. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a miénk nagyon normális, fiatal csaj, sose volt tolakodó, sose jött hívatlan vagy ilyesmi, pozitív, mosolygós, gyerekekkel is csillagos ötös.
2016. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Snorri ***** válasza:
100%
A mienk is nagyon jó fej, ketten vannak, a másikat is nagyon szeretjük, jóban vagyunk. Bármikor hívhattam, segít, tanácsot ad. Kedves, aranyos, jó szakember, soha egy rossz szót nem mondott!
2016. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!