Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nalatok mikor es mivel kezdodo...

Nalatok mikor es mivel kezdodott a dackorszak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 25-26 hónapos korában és gyakorlatilag bármin képes kiakadni! :D Rövid hiszti után földre veri magát és csak fekszik mint egy laposbéka! Én meg simán teszek veszek, ha útban van átlépek rajta, így megunja a fekvést, feltápászkodik és minden visszatér a normál kerékvágásba.
2016. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyitól indultunk volna haza, és még maradni akart, ezért zokon vette, hogy öltöztetem(ráadásul egy rakás rétegbe, mert tél volt)ellenkezett, kezdtünk meg is sülni, de hadakoztunk tovább, a végén szegénykém már inkább a földre vetette magát és sírt és ha jol emlékszem rugdalózott.

Mindig nyugodt hangon magyarázom olyankor hogy megértem a dühét de máskor jövünk majd, utközben nézünk hopihét meg már mindent összehordok es szép lassan lecsitul utána átölel :)


Ideges nem tudok lenni, mert olyan ritka, hogy engem is meglep hogy jé mit csinál ez a gyerek?:)


Az első 20. honapos kora körül volt.


A 2. Azert mert azthitte barinőkhöz megyunk mert a házuk mellett mentünk el


3. Azért mert hasfájásra ébredt és aludni akart, valoszinű legszebb álmábol ébredt, erre meg a tetejébe jöttem "kinozni", hogy vegyen be cseppeket


2 éves múlt

2016. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
körülbelül 20 hós kora óta mutatja ki az akaratát, pl ha pelusozni kell vagy ha valamit enne de nem kaphat az adott dologból..de most még nagyon az elején lehetünk (25 hós) mert még 1-2 perc után nyugtázza, ha valamit nem lehet és nem erőszakoskodik tovább. olyan igazi nagy hisztik még nincsenek.
2016. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 hónapos kora óta, 3 múlt. Igazi tombolós, magát földhöz verős típus. Elmagyarázás nem segít. Az egyszer abbahagyja az lehet egy óra is. A szobájába berakom se megy.
2016. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!