Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadattátok a babátoknak a...

Beadattátok a babátoknak a kullancs elleni oltást?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Enyém 2,5 éves múlt héten kapta az elsőt.2-3 hét múlva fogja a másodikat.
2010. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a dokinkat, aki azt mondta, hogy errefelé (bár az erdőkben van kullancs) nemtom hány év alatt egyetlen kullancsfertőzéses eset volt, így feleslegesnek tartja, de beadathatom, ha gondolom. Akkor nem gondoltam, meg el is költöztünk, de most visszaköltözünk, és erősen fontolóra vettem, mert szeretnénk sokat kirándulni.
2010. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a dokinéni azt mondta, hogy amíg nem mennek táborba (és egyenlőre nem, mert 1 és 4 évesek:)), feleslegesnek tartja. A lényeg, h. mindig nézzük át őket alaposan. Majd ha sulisok lesznek akkor már lehetséges..
2010. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én beadattam a dokink tanácsára (1 éves a fiam).Mi sokat vagyunk vízparton,erdőben.Engem is a férjemet is imádnak a kullancsok,én így érzem biztonságosnak.
2010. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Bár nálunk nincs erdő, sem vízparthoz nem vagyunk közel. De majd megkérdezem a dokit is.

Szép napot!

2010. ápr. 19. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

doki javaslatára beadattam. 2,5 éves és most kapta a 3.at.

Kullancs nem csak az erdőben van, hanem a fűben fákon akár az udvarban is.

2010. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!