Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikerbabáitokat meddig tartottá...

Ikerbabáitokat meddig tartottátok egy ágyban / jó ötlet nagyobb méretű kiságyat választani és együtt hagyni őket nagyobb korig?!?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Én nem tartom jó ötletnek. Az elejétől külön ágyuk volt.

Ha valaki mégis egy ágyba teszi őket, szerintem csak az első pár hétig jó míg nem forognak. Nekem már 1évesek, de elég korán elkezdték felfedezni egymást és bizony elég gyakran "verekednek" akaratlanul még így külön kiságyban is. Nem is tudom mi lenne ha 1ágy lenne. Na meg nekik is kell külön lenniük. Külön egyéniségek. Ajánlott így is viselkedni velük. Reggeltől estig együtt vannak, legalább az alvásuk legyen nyugodt.

2010. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
a légzésfigyelés miatt eleve külön ágyba kerültek.
2010. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!