Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok.10...

24 hetes kismama vagyok.10 éve vegyok együtt a párommal minden jól működött közöttünk a terhesség elején amíg nem volt pocakom! Amióta van kb.2-3 hetente sexszelünk! Van vmi ötlet, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nincs semmi baj! Én is 24 hetes vagyok,és nálunk is ritkább a szex,de ez természetes,hiszen az embernek egyre ritkábban van kedve hozzá a növekvő,kényelmetlen pocakkal.

Egyébként ennek több oka is lehet a férfi részéről. Az egyik (a gyakoribb),hogy félti a babátokat,mert az az érzése van,hogy "eléri" őt,és valami baja lesz.

A ritkább ok az,hogy a nagy pocak miatt nem kíván annyira,de nem hiszem hogy nálatok erről lenne szó.

Szóval ne aggódj,nincs ezzel semmi baj,majd bepótoljátok ha már melesz a pici! :)

Boldog babavárást!

Amúgy mikorra vagy kiírva?

2009. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, legalábbis ami a pocid méretét illeti. A párodnak jó lesz megbarátkozni a gondolattal, hogy még a duplájára fog nőni! Csak a szexnél zavarja a pocid a párodat? Mert ha igen, akkor lehet próbálkozni a kifli pózzal...

Vagy egyébként is zavarja, hogy nő a pocid? Bocsi, de nem teljesen tiszta nekem...

üdv: 31 hetes kismama

2009. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valászokat!

1.Szeptember 23-ra vagyok kiírva.

2. Egyébként nem zavarja a páromat a pocakom mindig símogatja és beszél hozzá. Régen várt baba, de mégis furcsa nekem ez a helyzet.

2009. jún. 2. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:

De jóóóó!!! :)

Én is szeptember 23-ra vagyok kiírva! Hol fogsz szülni? Kiderült már a babó neme? Nekem kislányom lesz! :)

2009. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Veled legalább sexel :-). Az én párom mióta meglátta a pozitív tesztet, az istenért nem tudom rávenni a sexre! De a pocit minden nap babusgatja. Hét évet vártunk rá és azt mondja hogy nagyon félti a babát. Ez van. Én a helyedben nem aggódnék, szerintem ez normális reakció! Bár tény, hogy nagyon kívánom a sexet, de megértem őt is.
2009. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok,a terhesség alatt nem jó nekem a szex...ezért nem is erőltettem....most már nem is merek nagyon,lesz még idő bepótolni,ha nem jó nem kell erőltetni...kitartás
2009. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!