Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1 honapos kis babamnak faj...

Az 1 honapos kis babamnak faj a hasa mar nem birom idegileg?

Figyelt kérdés
1 honapos kis fiam van akinek szornyen faj a hasa este reggel napkozben a gyogyszer semit nem er mit tehetek egyszeruen mikor sir ram is ram jon segitseg!😟😟
2016. aug. 12. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miket próbáltatok? Biogaia, Laevolac, Espumisan cseppek, hasmasszírozás? Szoptatod? Odafigyelsz az étkezésedre, ha igen? Próbálj meg nem sírni, amikor ő is sír, mert a mi gyerekünk pl. sokszor átvette a hangulatunkat, és azért sírt.
2016. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú,sajnálom.Szerintem első körben keresd fel az orvost,mert ha valóban ennyire sokat sír,akkor segíteni kell rajta valahogyan.Megkeresni az okot és próbálkozni,hátha valami javít a helyzeten.Illetve többféle cseppet végigtesztelni.Gondold végig(amennyiben szoptatsz) nem lehet-e,hogy a te szokásaid is befolyásolják a hasfájást,például nem érzékeny-e ételre,italra amit te fogyasztasz.

Kitartást kívánok!

2016. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szoptatom probalok oda figyelni az etrendemre hogy ne egyek szeleset stb koszonom szepen!💟😪
2016. aug. 12. 12:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a "szeles" árthat. Van hogy az összes tejszármazékot tartalmazó ételt is el kell hagyni.

S van hogy az is kevés.

Colief

2016. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Tornáztasd!
2016. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát kitartás! Az én kislányom elmúlt 5 hónapos,de még mindig hasfájós. Nehéz néha,de muszáj kitartani!

A tejtermékeket és a tojást kell kerülnöm,a puffasztó ételeket,a szénsavas italokat,a gyümölcslevet,a mákot....nagyon sok mindent. Majd kitapasztalod te is,hogy mit nem bír a babád. Addig pedig tornáztasd a lábát-told fel a pocakig,és vissza. Alkalmazd a kólikatartást-nálunk apuka szokta.

És ha semmi nem használ,akkor jöhet a hajszárító a pocakjára-odafújsz,utána mellé,hogy ne legyen forró,majd újra rá. Kisbabám azonnal abbahagyja a sírást,ha bekapcsolom! És ràzzad,mászkálj vele!

2016. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nálunk bevált (ideiglenesen, de ilyenkor pár perc is kincs), az a "tigris a fán" (vagy "puma a fán") tartás (keress rá), és az előbb említett hajszárító. Először azt hittem, hogy a meleg miatt használ, aztán rájöttem, hogy pusztán a hangjára megnyugszik a pici. :)
2016. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szundi 39 válasza:
Nekünk az espumisan segitett hála isten szinte nem is sirt a pocija miatt .mostanra már elhagytuk szivbol ajanlom
2016. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én rlső 2 hónapban voltam így, aztán jobb lett. Volt, mikor hajnali 3-ig sírt. Espumisam 2 napig segített csak. Sokat tornáztattam, nem ittam tejet, jobb lett egy kicsit. Mecsek teát ne adj neki, mert még rosszabb lett a helyzet. Kitartás!
2016. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!