Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírom idegileg! Egész...

Nem bírom idegileg! Egész nap, csak sírok. Ma mentünk NST-re, ahol a babámnak nem látták a szívhangját! Egy perc alatt történt az egész, nem tudtam semmiről. (? ) (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
39+3 hkm vagyok.Reggel mentünk NST-re.A párom szokás szerint elkísért.Nem láttak szívhangot.Hívtak több orvost,közben már a műtőt készítették elő.Nem tudtam semmiről.Csak azt láttam,ahogy a magándokim behív még 10 orvost.Aztán mondták.Bőgtem-bőgtem és bőgtem.Végül kiderült tévedés az egész,a gép bezizzent.(Műszaki hiba,nem értek hozzá.)A férjem is sírt,már hívtuk a szüleinket,hogy jöjjenek.Rettenetesen érzem magam,ezt elmondani se tudom,lányok.Örülök,hogy egészséges,de úgy érzem ennek sohasem lesz vége.Hogy bízzak ezek után a dokimban?Már a szüléstől is rettegek...
2012. szept. 27. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úristen, borzalmas, ami veled ma történt, elhiszem, ha ki vagy teljesen borulva! De tudod mi a lényeg, hogy a rémhír NEM IGAZ! Hogy a gyermeked egészséges és már csak néhány nap, és meglátod a kis testét te magad is. Gondolj erre és kitartást! Már tényleg nincs sok idő hátra!
2012. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
jajj istenem,jól rád ijesztettek! de ettől igazán bízhatsz a dokidban! ez nem az ő hibája volt. a gép azt mutatta,hát ő elhitte neki. de a végén kiderült,semmi gond, csak nagyon-nagyon megijedtél! már egyébként sem lehet sok hátra, úgy egy hét, vagy még annyi sem! kitartást és csak nyugalom,nem lesz semmi baj sem! ez az ijedtség meg azonnal el fog múlni,amint a kezedben tartod a gyönyörűségeteket! :)
2012. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nyugi és nyugi most már csak pozitívan .Nincs semmi baj nem soká babázol a kis picurkával :-))))))))))9
2012. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

dehát a gép krepált be nem?

minden okés lesz, szörnyű lehetett!

nagyon sajnállak!

kitartás, már nem sok van hátra :)

2012. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Sajnálatos, hogy a kórházakban a gépek már annyira ócskák, hogy a kismamákat rémhírekkel ijesztgetik. Borzasztó lehetett hallani, amit az orvos mondott, nem csoda, hogy elvesztetted a bizalmad. Viszont nem az orvos volt a hibás, hanem a gép. Bízz nyugodtan Benne, a szüléstől pedig ne félj! Minden rendben lesz. A magyar dokik nagyon-nagyon jók! Saját tapasztalatból mondom! Ha 39+3 hétig elégedett voltál Vele, akkor biztosan nem fog több csalódást okozni. A szülés közben nagyon ott lesz. Az én orvosom nagyon laza volt a terhességem alatt, viszont a szülésnél nagyon-nagyon ott volt!! Láttam Rajta, hogy személyesen minket félt és felelősséget érzett irántunk.


OFF: már két héttel túlhordtad a picit?

2012. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó,ne haragudj,de miről beszélsz?2 héttel túlhordtam?Nem értem...
2012. szept. 27. 18:00
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem összeadta a kérdező a 39+3-t. Az ugye 42, és ő azt hétnek gondolta, ami a két hét túlhordás.
2012. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2%
kérdező, ne haragudj, de 39+3 az 42 hét és általában a 40. héten szülünk! vagy nem?
2012. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
igen 39+3 hétnek gondoltam, mert azt írtad. De ha a válaszomból ennyi maradt meg, akkor feleslegesen is írtam.
2012. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem feleslegesen írtál,és bocsi.Csak hirtelen nem esett le.Egyébként 39 hetes és 3 napos vagyok:)
2012. szept. 27. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!