Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6és fél hónapos a kislányom.2h...

6és fél hónapos a kislányom.2hét alatt 70g hízás nagyon kevés? Kétségbe vagyok esve. Már nem elég tápláló a tejem, vagy mi lehet a gond.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hát,az elég kevés.nekem azt mondta a doki,hogy heti 100-300 gramm hízás a normális.szerintem beszélj az orvossal,hátha kapsz valami jótanácsot,mit tudnál tenni.
2010. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gyakori. Az én lányom csak anyatejes. 4 hónapos kora óta 7400 gramm, most 6 hós, megint nem hízott semmit.

De nem eszik gyakrabban, nem ébred éjjel, és a hozzátápinál se túl lelkes gyümi ügyileg:))

Ha éhes lenne, sírna, gyakrabban akarna cicizni stb.

2010. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos koruk után a legtöbb babánál lelassul a gyarapodás! Forog már? Vagy mászik? Nem kell ilyenkor már folyton méregetni őket. El lehet kezdeni a hozzátáplálást is.
2010. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond! Gondolom, most kezdted a hozzátáplálást, emellett sokat is mozog, így lemozogja, amit megeszik. Különben is fél éves kor körül bizony már lelassul a hízás... Az én kislányom is "csak" 15 dekát hízott ennyi idősen. Ha a tiéd elégedett, láthatóan jól van, nem kér sűrűbben enni a megszokottnál, akkor nincs semmi gond vele. Különben se nézd soha, hogy mennyit hízott 1 vagy 2 hét alatt! Lehet, hogy most a hossza nőtt, majd a köv. 2 hétben hízik is ?))
2010. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál is 6 hónapos kora körül csökkent a gyarapodás üteme. Semmi jelét nem mutatta, hogy nem elég amit szopizik, nagyokat aludt, és vidám volt. De elkezdtük a hozzátáplálást, mert ilyenkorra kimerülnek azok a tápanyagraktárok, amiket nem tud kizárólag anyatejből feltölteni. A legfontosabb a vaskészlete. Próbáltatok már kóstolgatni gyümit, vagy krumplit?
2010. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen már elkezdtem a hozzátáplálást. Gyümölcsök, zöldségek.
2010. ápr. 19. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
az én fiam egyszer 2 hetig egy dekát se hizott,6 hos és fogzik,azt mondják igy rendben van ilyenkor.
2010. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!