Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hós babám 3három napja alíg...

3hós babám 3három napja alíg alszik éjszaka, Ma meg mindent kihányt akár hányszor ettünk vagy ittunk. Mit csináljak? Az orvos azt mondta semmi baja. Mit itassak vele?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 17:02
 1/4 A kérdező kommentje:
egyszerüen nem tud meglenni kézbe , e mellé sír olyan mintha gorcsei lennének erölködik.
2008. szept. 30. 17:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem változik a helyzet én még ma beviném az ügyeletre.Ő még nagyon pici ahoz hogy egész nap ne tudjon se enni se inni.Figyeld a kiszáradásra utaló jeleket
2008. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindneképp orvoshoz vinném. Ha a saját orvosotok szerint semmi baja és a helyzet nem változik, akkor egy másik orvoshoz. Szerintem az semmiképp nem normális egy 3 hónapos babánál, hogy mindent kihány. Az ilyen pici babák rövid idő alatt kiszáradhatnak.
2008. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, mindenképpen nézesd meg orvossal. Nekünk amikor ment a kicsi hasa, azonnal kivizsgálásra küldték, nehogy kiszáradjon... Jobb megelőzni és kideríteni mi okozza nála.
2008. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!