Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15. hónapos (mmr) oltas utan...

15. hónapos (mmr) oltas utan nyugosseg, sirossag meddig tart?

Figyelt kérdés
Holnap lesz ket hete, hogy oltották a fiamat. A 9. napon hasmenés es láz jelentkezett. A 11. napra elmúltak, bepöttyösödött. Mar az is alig latszik de a nyugos viselkedés, rossz kedv, sírós hangulat maradt. Meddig volt nyugös gyermeked? Meddig normalis ez?! Kicsit bágyadt is.
2016. aug. 15. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Az én kislányom szerencsére megúszta, pedig ettől az oltástól féltem legjobban. Sok rémhírt olvastam róla. Se láz, se pöttyök, se semmi nem volt. Viszont elég sok ismerősöm gyermeke betegedett le a szuri után. Lehet a te kisfiad is összeszedett vmit.
2016. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt láz és hasmenés, de az orvos szerint a hasmenés mástól volt. Holnap lesz két hete, ma már nem volt nyűgös.
2016. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon aggódom és tanácstalan is vagyok...nagyon fogzik, ez is lehet a nyűgösség oka, habár nem volt ennyire jellemző az oltás előtt. Ma már talán jobb volt egy fokkal, de ma is sokat nyűglődött, viszont ma meg nagyon hülye idő volt, jön a hidegfront, az mindig megviseli :( Az is lehet, hogy már az egészet csak beképzelem...
2016. aug. 15. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. két napig tartott, tele lett apró pöttyökkel a törzse, és akkor kezdődött a nyűgösség is. Másnap estére, mintha elvágták volna mindkettőt.
2016. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na leírom ,hatha valakinek majd szinten szüksége lesz tapasztalatra. 9. Napon hasmenés ami ket napig tartott. Nagyon sok kakis pelus ,egy nap alatt legalább 8. Láz, hoemelkedes 2 napig de lehet ,hogy 3 nap is volt. Nyugosseg, tompa, bágyadt viselkedés a 9-15. napig. Ma mar jobb kedve volt. Durva!
2016. aug. 17. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az en lányom ket hete kapta az oltást. Pöttyös lett es brutal siros,hisztik,nem alszik,ejjel üvölt...ez meddig tart??? Kétségbe vagyok esve
2016. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!