Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszenek ezek a...

Nektek hogy tetszenek ezek a nevek iker fiúknak?

Figyelt kérdés

Noah és Noël


(Külföldön élünk, a férjem is külföldi, magyar neveken nem is gondolkodunk.)



2016. aug. 15. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép nevek, de nekem túl hasonlóak. Ikreknek és testvéreknek sem szívesen adnék ennyire hasonló neveket.
2016. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első véleményét. Nem szerencsés ennyire egyforma neveket adni, sima tesóknak se, de egypetéjű ikreknek meg egyenesen tilos... Senki nem fogja megjegyezni, melyik melyik.
2016. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohadtul zavaró, ha ikreknek szinte egyformák a nevei. Még testvéreknél is idegesítő, de az ikreknél, ahol egyébként is egyformák, még zavaróbb tud lenni, és sok esetben a gyerekeknek sem esik jól, hogy a szüleik egyként kezelik őket és nem külön egyéniségekként.


Ikreknek én harmonizáló, de különböző, eltérő neveket tartok jónak. Ez a kettő túl egyforma.

2016. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon tetszik, az egyik az én fiam neve is. De ikreknek nem adnék ennyire hasonló nevet. Esetleg az egyik helyett Leon? Az hasonló, de mégsem ennyire.
2016. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez majdnem egy név.
2016. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Túl hasonlóak. Más kezdőbetűset választanék.
2016. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a Noel-Leon jó párosítás lenne.
2016. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Külföldi nevek közül is vannak sokkal szebbek. Ráadásul ezek túl hasonlók. Ne csesszetek ki az ikrekkel. A mi családunkban is vannak totál különböző névvel, de így is összekeverik őket.
2016. aug. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jók.
2016. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Francia nyelvterület?


Nekem is inkább a Noël - Léon párosítás tetszik.Passzolnak egymáshoz, ugyanakkor nem fogják összekeverni a gyerekeket (vagy kevesebb eséllyel) :)

2016. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!