Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Iker babák anyukái! Milyen...

Iker babák anyukái! Milyen légzésfigyelőt használtok?

Figyelt kérdés

2 különállót, 2 szülői egységgel?

Vagy ikres légzésfigyelőt?


Melyik megoldás miért jó?


Köszi, ha segítetek!


2016. aug. 8. 22:55
 1/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mivel nekem már a nagylányom után volt egy szóló AngelCare légzésfigyelőm (csak légzésfigyelő, még a legrégebbi fajta), én emmellé egy szintén szóló bébiőr-légzésfigyelő AngelCare-t szereztem be. Tehát "angyalkából" kettő volt, viszont csak az egyik közvetített hangot, egyhez volt szülői egység. Felesleges két szülői egység, egyen is hallani mindent :) Szóval akár ikres légzésfigyelőt veszel, akár két különállót, végülis mindegy, ahogy anyagilag jobban kijöttök, azt kell választani. Főleg, ha használtan kerestek. Ha külön készülékeket vesztek, akkor elég, ha csak egyik tudja a bébiőr funkciót.
2016. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 teljesen különállót használtunk, Baby Control-t ha jól emlékszem...


Most már két külön csíptetőset vennék, nekünk az lett volna praktikusabb. Sokszor ki kellett őket venni az ágyból (felébredés vagy etetés miatt, mert őket a kis súlyuk miatt sokáig kellett napi 8x etetni spec. tápszerrel), és bizony volt, hogy elfelejtettem kikapcsolni a légzésfigyelőt, aztán meg jól besípolt, és a tesó is felébredt.... hmmm, de jó kis időszak volt!

2016. aug. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem tudom, milyenek a csíptetős légzésfigyelők, de az tény és való, hogy az érzékelőlaposnak nagy-nagy hátránya, hogy könnyű elfelejteni kikapcsolni. Aztán persze akkor kezd veszettül sípolni, mikor már mondjuk kicsomagolta az ember a babát a pelenkából, és addig nem is tud odamenni lekapcsolni, míg tisztába nincs rakva... Az szörnyű tud lenni :) Persze megoldás, ha a légzésfigyelő a pelenkázón van. Mi nem tudtuk így megoldani.
2016. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!