Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Leila, Natasa, Kloé, Ariella, Nelli


Kettő nevet szeretnénk, ezekből párosítva, arra is jöhet ötlet.


2016. aug. 17. 21:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nelli aranyos, a Natasa is tetszik, de a kettő együtt nekem nem hangzik jól. A többi nekem nem tetszik, ezért én nem tudok összeillő párost írni ezekből.
2016. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kloé a Berkiék kutyája😂
2016. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Jó nektek, hogy így képben vagytok a Berki életével, én sajnos nem tudtam a kutyája nevét eddig. Gyorsan ki is húzom, gondolom csak én vagyok ilyen tudatlan az országban, mindenki nekem esne, hogy a Berki kutyájáról neveztem el a gyerekem.

Ja nem.

2016. aug. 17. 22:54
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia. Mi is most választottunk nevet a születendő kislányunknak, Leila nevet fogja kapni. Szerintem gyönyörű név :)

Amit felsoroltál,azok közül még a Natasa tetszik, és szerintem a Natasa Leila így egyben is szép, jól cseng kimondva :) A többi név nem tetszik :/

2016. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nálunk kisebbség név, de a Lejla, naponta hallom, hogy ordítják...


Natasa már kicsit "lejárt lemez" szerintem


A többit nem véleményezném.


Evelin, Elena nem tetszene inkább?

2016. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Vagy ha a kisebbséghez tartozol, akkor a Natasa legalább uj trendet teremtene, azt akkor javaslom.
2016. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha párt kell ezekből akkor Leila Natasa.

Nekem úgy tetszik ha az első név kevesebb szótagú mint a második.

2016. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekünk a Kloé rajta volt a top 5 listán, ha lányunk lett volna, mert rövid, nemzetközi, két vezetéknévvel jól megy. Két keresztnévben mi nem gondolkodtunk.
2016. aug. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Leginkább Leila és Natasa, a többi ultragáz szerintem.


Nelliről ez jut eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=VppdF4woNhQ

Kloé olyan klotyó hangzású, az Ariella meg csak simán nem tetszik.

Plusz a Kloé az így csúnya, egy külföldi lánynak Chloe képpen írva nem is olyan rossz, de magyarul nagyon rosszak a külföldi nevek, főleg így írva...

Szóval Leilára és Natasára szavazok. Bocsi.

2016. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nálunk a Leila Kloé kisebbségi név, ráadásul a mi cicánkat is Kloénak hívják így én nem tudok ezektől elvonatkoztatni, ember gyereknek, aki ráadásul magyar, nem adnám. A Nelli gyereknek cuki, de arra is kell gondolni, hogy hamarosan felnő az a gyerek, több ideig lesz felnőtt, mint kicsi, és nekem komolytalan. Ariella meg túl szappanoperás-mesehősös számomra. Natasa tetszik ezek közül egyedül, az teljesen vállalható. Viszont ha mindenáron ezekből akarsz párosítást, én megfontolnám, mert akár hogy próbálkozom, nagyon nem passzolnak össze. De nektek kell hogy tetsszen, adjátok azt amelyiket nektek a legkedvesebb, ne foglalkozzatok mással.
2016. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!