Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebéd ötletek 11 hos babának?

Ebéd ötletek 11 hos babának?

Figyelt kérdés

Már teljesen kivagyok ettől hogy mit kéne főzni, nagyrészt már azt eszi amit mi, de ma bab főzelék lesz füstölt csülökkel, az még nehéz a gyomrának.

A Ti babátok mit ebédel ma?


2016. aug. 18. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Krumpli, borsó, csirkemell. De irigyellek, nekem még csak 8 hós...hát kivagyok h még nem eheti azt amit mi. :)
2016. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8 hósan is eheti azt, amit a felnőttek. De főzz olyan levest, amit megehet. Én mindig úgy főztem, hogy vagy a levest, vagy a főételt ehesse.
2016. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szinte mindig úgy főzők hogy ő is ehessen belőle de a párom már nagyon vagyott egy kis ínyehez való ételhez,leves ma nem lesz, de tegnaprol maradt meg egy kis frankfurtileves az oda adhatom neki így masnaposan?
2016. aug. 18. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:
A Frankfurtiban nem kelkáposzta van?Én azt még nem adnék ekkorának.
2016. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csirkemellfilét mindig lefagyasztottam darabokban, és akkor ha kellett, előkaptam egyet, megsütöttem pici olajban, és hozzá pl. egy szem főtt krumpli, vagy tészta, bármi, ami gyorsan megvan.
2016. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ehet másnapos kajàt. Gondolom hūtõben tàrolod. :)


Off. Elsõ vagyok. Rakott krumpli és habart zöldbableves a menü. Na ebbõl nem ehet. :) Max kis krumpli, de az valahogy nem elég. :) Még sok olyan alapanyag van, amit nem adok neki. Pedig nem féltem túl. De már örülök ha van olyan, amibõl ehet. :)

2016. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap adtam neki a frankfurtibol , a kelkáposztat már 10hosan bevezettem neki.
2016. aug. 18. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!