Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis dolog ez?

Normalis dolog ez?

Figyelt kérdés
5 hetes a kislányom, nem tudom letenni mert folyton sir, de sokszor rajtam is sir, már kendoben van egesz nap, ejszaka 2-ig sir, de nem kicsit, konkrétan üvölt. Próbáltam espumisant, szelcsovet, hasfajos fogasban ringatom, tornaztattam, massziroztam, Lactase comfortot kapott hatha tejcukor allergiás, végül papaverin hydrochloridumot, semmi nem használ.....mi lehet ez? Csak sir és sir, letenni nem tudom, a háztartás igy szalad, a nagyobbal nem tudok elmenni sehova, de a kicsivel se, mert ha felkel, sir...babakocsi se ringatja el...már belepusztulok a fáradtságba, de inkabb pusztuljak bele mintsem sírjon keservesen. :(

2016. aug. 21. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik szert legalabb egy hétig kell alkalmazni, mire hat, ha a baba 5 hetes igencsak kapkodva, használod ...


Válassz ki egyet vagy max 2-ot es kitart onnan adni neki.

2016. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ettej ***** válasza:
Biztos nem éhes?Nálunk akkor szűnt meg a folyamatos sírás, amikor egy rokon átvette pár órára és megetette kapásból 150 ml tápszerrel a kis 4 hetesemet. Addig azt hittük hasfájás, mindent kipróbáltunk, kórházban is feküdtünk pár napig (ott sem jöttek rá, hogy simán éhes..)Kis súllyal született és úgy látszik be akarta hozni a lemaradást.Megitta a bekevert 90 ml-t, rá fél órával elkezdett sírni. Egész éjjel sírt,de furcsa mód az éjjeli adagokat sírás közben is szépen megette...nekem még ez sem volt gyanús, hülye voltam. Sok anyukától hallottam később, hogy a "hasfájós" babájuk hetekig éhség miatt sírt.Szoptatósoknál pláne.
2016. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ettej ***** válasza:
Ja, és 3 óránként 150 ml lett az adagja végül, 5 hetesen. A gyerekorvosunk a haját tépte, de bevált, nem sírt többet. A baba nem mindig olvassa az ajánlásokat.. :)
2016. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
O nem volt kis súlyú, de nem eszik sokat, kinalom mindig és nem kéri :(
2016. aug. 22. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!