Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kislányom lázas, van...

2 éves kislányom lázas, van nurofen de nincs meg hozza az adagolo, akinek van nurofenje, lemernetek nekem mennyi kis kanállal jön ki az adagja? Vizet töltsenek bele, ok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
2 evesnek 5 ml egy evokanal.
2016. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, gyerekapolo :)
2016. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ !!!
2016. aug. 21. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet kimérni. Nincs szabvány kanálméret. Nekem kétféle evőkanalam van itthon, lemértem, az egyik 9 ml, a másik 5.
2016. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, azért értelmes felnőtt ember amilyen az a szabvány méretű evőkanál, nekünk is van hatalmas amibe se fér a számba logikus hogy az nem 5 mili. Valami étteremből maradt ránk .

Egyébként egy két évesnek semmi baja nem lesz ha nem öt hanem hetet

2016. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 9 ml-es kanalam teljesen normális, kényelmesen lehet vele enni, a másik kifejezetten laposka. Kíváncsiságból rákerestem a neten, hogy hány ml egy evőkanál és több helyen azt írják, hogy 15 ml. Tehát a kérdező egy evőkanállal simán lehet, hogy tripla adagot adott a gyereknek. Amúgy ez nem a te hibád, hanem a kérdezőé.
2016. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
sup egy kúp, és nem kell méregetni, persze ha van othon, nálunk mindig van
2016. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5, 7, 8 ml evokanalaim vannak, de akkor csurig tele, hogy lefolyik rola. Direkt lemertem. Meg van etterembol hatalmas, de az nem egy mezei meret.
2016. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os. Valami nagyon hülye oldalt találtál. 15 ml? Nem merőkanál volt ami olvastál ? :)

5ml az egy evőkanál kérdező! (jobb helyeken) De ahogy az egyik válaszadó írta. 1 kúp és kész..

2016. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!