Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használtatok sportkoc...

Mikortól használtatok sportkocsit?

Figyelt kérdés
A kislányom 5 hónapos és rendszeresen felhúzza magát ülésbe, fél kézzel is. Persze nem tud még segítség nélkül ülni és nem is hagyom, hogy sokáig tartsa így magát. Viszont félek egyszer a babakocsiban csinálja ezt és kibukik. Elég nagy lány 68cm.
2016. aug. 21. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb 6 hónapos korától, de nem ülőre tettük az ülést.
2016. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
3 hónapos korától, csak kicsit megemelve az ülést. Ha nem nézelődhetett, üvöltött.
2016. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kb fél éves korától.
2016. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7 hónaposan mikor már önállóan tudott ülni.
2016. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb 7 hónapos korában mert már 74 cm volt akkor. Ugyan pont akkor ült ki de csak pár másodpercre tudott megülni így egyelőre fektettem akkor még a sportrészben 8-9 hónapos koráig. Ő valahogy nem is húzta fel magát.
2016. aug. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8 hónaposan és döntve. 11 hónaposan tanult meg felülni, addig nem tettem derékszögben.
2016. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6 hónapos korától. nekünk kagylóüléses sportkocsink volt, és mint ilyen, ha én nem ültettem, ő nem nagyon tudott benne egyedül felülni. szóval pár hónapig még féligfekvőben, de már nézelődésre alkalmas helyzetben.

Aztán úgy megszokta, hogy nem ül fel magától, hogy végül a vállpánttal sosem kellett bekötni, mindig csak a derekánál.

2016. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 hónapos, a mózesben nem marad el, mert nézelődni szeretne, így most a hordozót tesszük a vázra. Hamarosan sportkocsit fogunk használni, döntve. Ő is állandóan próbálja felhúzni magát.
2016. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi is gondoltunk erre a megoldásra, de a lányomnak kicsi a hordozó, nem tud benne úgy mocorogni ahogy szeretne és üvöltés van. Ha sír a mózesben, akkor hasra fordítjuk és úgy kukucskál ki, fél óráig bírja tartani magát, és addig békesség van.
2016. aug. 22. 13:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Hordozó nem egészséges, max napi fél órára állítólag.
2016. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!