Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ideig használtatok...

Mennyi ideig használtatok babakocsit? Sportkocsit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Átalakítható a babakocsink tehát sportkocsiként is használható de ha átfordítom a tolókart és menetiránnyal szemben van a kislányom lehetetlen tolni.Nekem nem gond ha velem szemben van és így a kocsit is könnyű tolni de ő azért szerintem fogja igényelni,hogy ne mindig engem lásson.Vagy nem?

Most még nincs gond mert még csak 4 hós múlt de később...

Írnátok ti hogy vagytok/voltatok ezzel!

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. nov. 16. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb gyerek imád nézelődni, és nem azt akarja nézni, amit egész nap, vagyis téged. :)

Később szerintem tetszeni fog neki, ha előrefelé nézhet majd.


Lányom furcsa este, ő mindig is utálta a babakocsit. Mi 4 hónapig használtuk, de az is szenvedés volt. Mikor meg már ült és kúszott-mászott, mindig ki akart belőle szállni. Így amíg nem járt addig cipeltük őt, most meg más sétálunk mindenfelé - 1 éves.

Úgyhogy nálunk jóformán nem is kellett volna babakocsit venni, a mózes részt úgy ahogy használtuk, de a sport részt csak párszor használtunk.

2011. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

2,5 éves koráig naponta, aztán folyamatosan elaradt.

Ha valamiért nem jó a sportülés, akkor érdemes sportkocsit venned. És szerintem se jó, ha állandóan csak téged nézhet. Vegyél olyat, ami a ti életviteleteknek megfelelő, ha utazol tömegközlekedéssel sokat, akkor könnyűt. Egyébként szerintem ne legyen túl vékony az anyaga, mert télen nem győzöd majd kibélelni, és akkor esetleg már kényelmetlen a gyereknek.

2011. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam van, aki most lesz 3 éves. Ő imádott a babakocsiban ülni, nézelődni. 1,5 éves koráig használtunk babakocsit, utána már sétáltunk kézenfogva, most meg már kismotorral közlekedik. :)
2011. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kislányom januárban lesz két éves, még használjuk a babakocsit. Attól függ, hogy érdemes-e venned, hogy megül-e majd benne. A kislányom imádja, de van, aki nem tudja tovább használni 1 éves koránál.
2011. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kislányom 21 hónapos, a mai napig használunk babakocsit. Mi vettünk neki sport, esernyőre csukható kocsit, abban jobban szeretett lenni, mint a nagyobban. Most megint a nagy babakocsit használjuk, jobban véd a hideg ellen. Szerintem érdemes sportkocsit venni, habár nem télen (ha csak nincs hozzá lábzsák is). És igazad van, jobban élvezik a sétát, ha nem feléd néz:)
2011. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kislányom 20 hónapos mi vettünk neki esernyőre csukható sport kocsit.A másik kocsinkat kb.14 hónapos koráig használtuk,akkor vettük a másikat.Ő szeret benne ülni.Mi direkt olyat vettünk ami téliesíthető(van hozzá lábzsák+egy betét télre)Szerintem mindenképpen érdemes venni.
2011. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16 HÓNAPOS KORIG HASZNÁLTUNK, AZÓTA GYALOG JÁR.
2011. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdemes egy könnyű sportkocsit venni,mert hiába tud menni az 1-2-3 éves gyerek,hamar elfárad és akkor cipelheted ölben.

Kisfiam 2,5 éves,ha messzebbre megyünk a sportkocsiban tolom,hogy haladjunk :) Gyalog sose érnék el az úticélt:)

2011. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget,úgy döntöttünk ha jól elvan a babakocsiban veszünk neki a tavasszal egy sportbabakocsit!

Én már ki is néztem egyet bár addig még utánanézek,hogy jó fajta kocsi-e de kinézetre nekem nagyon tetszik!

Ismeritek?Vélemények?

[link]

2011. nov. 17. 11:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Megirnád a nevét ennek a babakocsinak?

Nagyon tetszik, de nem ismerem. (Igy nem tudok véleményt sem irni róla, csak hogy ránézésre tetszik.)

Köszi!

2011. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!