Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztessem 2 hetes...

Hogy öltöztessem 2 hetes babámat kintre kb 25-26 fokban? Vásárolni szeretnénk menni.

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 11:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de azt hogy viszem e vásárolni vagy hogy zavar e a hasam, ez nem volt benne a kérdésben. A kérdés hogy ha megyünk hogy öltöztessem ;)
2016. aug. 25. 03:55
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Bakker.

Szeretem az ilyen jeeezusooom 2 hetes gyereket be mersz vinni a plazaba???

Valaszokat.

Ti biztosan 1 gyerekesek,vagy nagyon szerencses emberek vagytok.

Persze ha megoldhato menj inkabb gyerek nelkul,neked is kenyelmesebb.babaval nem egyszeru vasarolni,foleg ruhat.a probafulkek sokszor a bolt leghatso apro zugaban vannak,ahova ha a babakocsit betolod midenkinek utban van.

De ha nem tudod megoldani nyugodtan vidd el.

Ha masodik gyerek lenne,vagy harmadik es a nagyok mar ovisok sulisok akkor oda is vinned.ahogy en is vittem.kutya bajuk,pedig az osszes csoport/osztalytars egybol a babakocsinal termett az elso napokban.meg nem fogtak,de nezegettek.

Nem halt bele egyik sem.

Persze majd pont szamarkohogest fog elkapni....valoszinu.kb annyira mint az,hogy egy reszeg sofor elgazol....azok is jatnak az utakon....

A kerdesre a valasz.

Egy rovid bady es egy ujjatlan rugi.sapit en sem adnek ra ha mozesben van.ha sima sport reszben akkor egy vekonykat.

Ha ugy erzed fazik akkor egy textil pelussal betakarod.

2016. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!!!!! Ez tetszett :D :D
2016. aug. 30. 16:21
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazan nincs mit.

Az En gyerekeim nemncsak a szamarkohogest kerultek el de az allergiat is,es evente talan 2 szer betegek.

Ez a sok mai, vedjuk a gyereket,meg ezt se szabad azt se szabad......waaaa.

Pedig fiatal (27) anyuka vagyok.

2016. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem. Szerintem nem jo az ha hetekig nem viszik ki a babát, neki is kell a levegö.mi megyünk pl minden nap sétálni. nàlunk elsö baba. Én is 27 éves vagyok.
2016. aug. 30. 19:53
 16/17 piroska és a farkas ***** válasza:
49%
Mi sem a levegőt kifogásoltuk...
2016. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Akàrhova viszed sétálni mindenhol vannak emberek.. Vagy Auto.. Nekünk még kutyànk is van aki bent lakik. Nem megy oda hozzá de sokszor egy szobában vannak mindketten...
2016. aug. 30. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!