Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám sokat sír,...

4 hónapos babám sokat sír, hogy menjek vele vásárolni vagy bárhova?

Figyelt kérdés
Pár hete nappal elég sokat sír a babám és keveset alszik. Éjszaka jól alszik, kb. 8-tól reggel 6-ig, az ágyában. Napközben nehezen alszik el, akkor is csak rajtam hajlandó és kevés ideig. Így a sétán kívül sehova nem merek menni. Ha bemegyünk egy üzletbe azonnal felébred és rövidesen sírni kezd. Mi lehet a probléma? Tejem van bőven.

2016. márc. 18. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem az, hogy ahogy írtad is, keveset alszik...ettől nyűgös...hiányzik neki a pihentető, minőségi alvás. ugyanilyen volt a lányom is. Túlfáradt aztán már azért nem bírt elaludni mert túl fáradt volt.

Változtattunk a napi renden - nem örökké az altatásával próbálkoztam, hanem szórakoztattam, vittem sétálni meg a kertbe amennyit csak lehetett. Fárasztottam mint egy pontyot :) meg adtam neki cumit, leszoktattam a cicin elalvásról. Így pár nap alatt elkezdett délben 2 órákat aludni , meg délelőtt még minimum 1-et, tehát mintha kicserélték volna. Persze a kedve is jobb lett

2016. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincs vele. Én 8 hónaposan is menekültem kifelé a gyerekkel boltból, mert üvöltött. Ez ilyen. Ja, és más gyereke soha nem üvölt, csak a sajátodé! :)
2016. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyem sem aludt soha nappal, de sosem sirt, sem a boltbsn, sem sehol, ugyhogy tudtunk menni.

Mindegyik gyerek mas, majd alakul, ne aggodj.

2016. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

7 hónapos a lányunk, és sajnos nálunk is ez van. Ha sikerül alvás időre időzíteni a vásárlást akkor is felébred bent és sír így szétnézni sem tudok :( csak pakolom be a listáról a cuccokat és már megyünk is.....

Mindig is rossz alvó volt (még éjjel is kelünk a mai napig min 1*) Ha sikerül megoldást találni a dologra szólj mert én is vevő vagyok rá :)

2016. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az èn kisfiam is sokat(nagyonnagyonnagyon) sírt,bár ő hasfájós volt,így 4 hónapos kora körül csillapodott.Nektek lehet már fogzás is esetleg. A kisfiamnak 6 hónapos kora előtt kint volt az első foga.

Amikor ilyen sírós volt nem nagyon mentem vele sehová,csak ha muszály volt.Akkor babakocsiztunk,ha már láttam,hogy fáradt.Ha meg pl. vèdőnőhöz kellett mennünk akkor sírt az úton.Megtanultam elviselni.

Hordozókendőt nem próbáltad?Használtan is találsz,úgy nem drága.Ha rajtad tud pihizni,jó megoldás lehet. Videót is találsz a megkötèshez.

Ha lesz mèg gyerekem,biztosan beszerzek egyet.

2016. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is igy vagyunk ha megyünk ki sétálni. Ha séta előtt alszik akkor egész uton nyeszereg,sírdogál. Mi is fel ébredünk ha vásárolni megyünk de utanna ahogy toszogatjuk a bevásárló kicsit visszaalszik. Mi 3 hos kora ota gyengén alszunk. 30-40 perc a maximum ha vissza altatom hogy pihenjen. Éjszaka is felkel 1x minimum 6 és fél hónapos. Egy ideig aludt este 10 től reggel negyed 7 ig de egy hete megint felkel enni éjjel,is. Próbáld meg tényleg a hordozót én volt hogy hordozóba kellet ki takaritsam az egész házat neki jó mulatság volt de nekem nem annyira a hátam meg szenvedte. De érte mindint 😃
2016. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!