Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire fogja megviselni 1...

Mennyire fogja megviselni 1 éves kislányom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Férjem külföldön kapott állást 2 évre. Természetesen mennénk vele. Mennyire fogja megviselni kislányomat a teljes környezet változás (emberek, nyelv, környezet...)?

Mivel tudom majd megkönnyíteni neki az átállást? Indulás előtt mire figyeljek?

Ha van vkinek tapasztalata, az kérem írjon! Akár privátban is.


2010. ápr. 20. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 1 évesen még nem viseli meg. én 2 gyerekkel többször mentem élni 1-2 éveket külföldön, úgy gondolom, hogy ez inkább a tinédzserek, 12-n túl jelenthet problémát, mikor már megvannak tényleg az itthoni megszokott dolgai, baráti kör, hasonlók.
2010. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Naponta átjön hozzám a hugom a lányával (nincs 1 év korkülönbség köztük, szinte testvérek), rengeteg közös programunk van. Ráadásul a nagyik is sokat vannak velünk. Itthon járunk babaúszásra, ott az nem lesz...
2010. ápr. 20. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egy évesen szerintem semmi nem fontos, csak Anya, meg Apa. Nekünk is vannak uncsitesók, akikkel néhe hetekig együtt vagyunk, néha meg nem talizunk egy hónapig. Két napig emlegeti őket, aztán megszokja megint, hogy csak ketten vagyunk napközben.
2010. ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Ilyen pici korban még hihetetlen gyorsan tudnak alkalmazkodni és megszokni új dolgokat, hisz még az egész világ új nekik! :)
2010. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár saját tapasztalatom nincs, de mindkét lányom már 4 hetes kora óta hordjuk az ország másik végére rokonokhoz, hogy csak hétvégére vagyunk ott, hol 2 hétre...

Minél előbb beszélj vele sokat, hogy mi lesz, hogy lesz, hova mentek, mit csináltok, hogy ott más lesz, de jó, és hogy majd visszajöttök. Lehet azt hiszed nem érti, de érti , hidd el, és fel kell készüljön rá.

Aztán meg ne dramatizáld túl, hagyd sodródni az eseményeket. Biztos ott is lesznek babák, talán magyarok is, össze fogtok tudni járni. A léngyeg, hogy ott se zárkózz be, éljétek az életeteket!

2010. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!