Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb milyen gyakran kell uj...

Kb milyen gyakran kell uj cipot venni 1-2 eves gyereknek? Milyen gyorsan no a labuk? Hol vegyek elso cipot es milyet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

4-6 havonta, legalábbis saját tapasztalat alapján.

De ahogy máshol körbekérdeztem, ahol várhatóan magas lesz, ott gyorsabb az ütem. A lányunk alacsony felnőtt lesz, neki kb. fél évente kell új méret.

2016. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem egyenletes, lányom az első cipőjét 1 évesen 3 hét alatt nőtte ki, a következő méretet hordta vagy 2-3 hónapig, utána egyet szinte átugrott, a 2 évesen jó cipőt viszont már egy éve hordja.
2016. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

átlag évi 2-3-4 méretet nőnek

nálunk volt olyan h majd egy évig jó volt rá majd a köv évben hirtelen nagyot nőtt a lába és 4 méretett is nőt egy év alatt majd megint semmit nem nőt


szal mindig 1 számmal nagyobbat vettem nekik mint ami kell mert soha nem tudhattam h most mennyit nő a félévben

2016. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 éves a lányunk. Eddig úgy volt, hogy benti cipőből 2 kellett évente, kintiből viszont a szezonváltás miatt 4. Én Szamost szoktam venni.
2016. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es amig az utcan nem jar csak foleg otthon, addig erdemes\kell cipot venni?
2016. aug. 27. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:

én személy szerint nem vettem addig amíg nem tudod járni

akkor is csak egy volt idénynek megfelelően


nálunk ez mind a 3 gyerek esetében a csizma volt :D

már ha volt kedve a hóban botladozni :D mivel a legkisebb csizma is nagy volt rájuk akkor

cipőbe volt kisebb de az nem télre hóba való

otthon mezítláb (zokni, vastag zokni télen) voltak mindig


van aki azt mondja vegyél drága szulipált cipőt

hát én nem vettem, sima egyszerű normál cipő volt mindig

átlagban egy idényre mindig 2-3 cipője volt ovis korig

ovis kortól meg olyan 5-6-7 db /idény

2016. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 picoka92 ***** válasza:
Fiam decemberben volt egy eves igy nala teli cipovel kezdtuk. Akkor 20as cipo volt neki jo vagyis icipicit nagy. Amennyire kell. Iden telre pedig 21-es labbeliket kapott, meg egy picit az is nagy. A 20as tulsagosan pont jo. Igy picit nagyobbat kapott. A 22-es viszont ultraboszme nagy igy az labahoz teve rogton kiesett a valasztasbol. Azaz nalunk egy ev alatt egy meretet nott a laba. Nyaron 20-21volt. Valtozo. De meg a 20as tavaszija siman jo ra...
2016. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!