Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek gyakran kell orrspray-t...

Akinek gyakran kell orrspray-t használni a gyereknek, pl NAsivin, mennyi ideig tart ki egy flakon?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
örökké, ha elolvasod a betegtájékoztatóját... Semmiképp nem ajánlatos sokáig használni. Ki kell deríteni mitől van eldugulva.
2014. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a nasivinre azt mondták, hogy 5, nagyon maximum 7 napig lehet használni, és utána legalább egy hónap szünetet kell tartani. Így nem igazan van esélye elfogyni se. Eddig kétszer használtuk 4-5 napig, és még bőven van bent. Te miért használod gyakran?
2014. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem,hogy egyfolytában használva meddig elég egy flakon.....hanem pl akinek gyakran elkap az oviban takonykórt a gyerek,és emiatt kell használni , akkor pl 1 év alatt elfogy egy flakonnal vagy 2-vel....igy értettem. Senki sem szórakozásból használ gyógyszereket,hanem azért,mert kell.
2014. dec. 28. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:

A nasivin kisebb kiszerelésű, már nem tudom hány ml. Én egyszer használtam a kicsinél, akkor hamar rendbe jött. Félre tettem, de mire használni kellett volna megint, elromlott a pumpája...

aqua marist vettem. 2 makacs náthán vagyunk túl. Még talán 1-2-t kibír.

2014. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%

Ha lehet vidd el egy alergia vizsgalatra . Kb 25 eve en is azt hittem , hogy megfaztam es elkezdtem csepegtetni az orromba , hogy kitisztuljon . Eleinte jo volt , de kesobb egyre gyakrabban dugult el az orrom . Egyre tobbszor csepegtettem bele .

, hoy kitisztuljon , de a vegen azt ertem el vele , hogy azokat a kis csilloszoroket amik segitenek a beszippantott szemet eltavolitasaban szep lassan elkezdtem kiirtani , de az orrdugulas nem akart megszunni . Igy lassan a szaglasom is serult . A legcsoben levo csilloszorkek is elkezdtek felmondani a mukodesuket es egyre tobbet kellet kohognom , hogy a tudo fele halado nyalkat vissza kohogjem a szamba . Tehat vidd el a gyerkedet egy alergia vizsgalatra es ha meg van , hogy mire alergias akkor ne sprezd, hanem adjal neki gyogyszert , amit csak addig kell szedni amig az alergia idoszak van . Nekem ez bejott es lassan a csillozorzetem is elkezdett visszaallni .

2015. jan. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!