Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg, etető cumi váltás,...

Cumisüveg, etető cumi váltás, mikor kell?

Figyelt kérdés

5 hónapos a babám most cseréltem le neki 2 cseppesre.

Honnan tudom h mikor kell újból váltani 3 cseppesre?

(tápszeres)



2016. aug. 30. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy kell váltanod.

Az én lányom két éves koráig az egyes cumiból itta a tápszert, majd a tejitalt is. Ha nagyobb cumit próbáltam neki, állandóan fuldokolt, így maradt végig az egyes.

2016. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Onnan ahonnan most is tudtad h cserélni kell es cseréltél
2016. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, végülis a Cumisüveget cseréltem le és azon 2 cseppes van...
2016. aug. 30. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
A MAM honlapján a 2 cseppest 2 hónapos kortól ajánlják, a 3 cseppest pedig 4 hónapos kortól. De szerintem is elsősorban a babádat figyeld.
2016. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam hogy cserélni kell hogy majd meggebedt úgy szivta, vagyis látszott rajta hogy tudna nagyobbat is nyelni ha jönne belőle rendesen.
2016. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :)
2016. aug. 30. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 1-es (MAM) cumival úgy volt, hogy a babám már másodjára vette ki az üveget és sírt. Figyeltem mi lett vele, nagyon szívta. Váltottunk 2-esre és újra nyugodtan evett. A 2-es cumival meg az etetési idő is elnyúlt, ugyanígy nagyon intenzíven szívott, a MAM 3-as cumija 4 hónapos kortól ajánlott de akkor még rengeteg volt, végül 6 hós elmúlt, mire szükséges lett. Most 11 hónapos és még tökéletes, pedig van amit 6 hónapos kortól ajánlanak, nem látom szükségesnek.
2016. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!