Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyeves baba dobalja a dolgait...

Egyeves baba dobalja a dolgait. Az alattunk lakot zavarja. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy egy eves kisfiunk. Alberletben lakunk. A gyerek sokszor ha hisztizik kidobalja a dolgai a kisagybol vagy egyszeruen foldhoz vag barmit. Ez egy vizes cumis uveg eseteben is eleg nagyot szol. Az alattunk lako ma szolt hogy tegyen el a kisagyat es a gyereket onnan mert hallja amikor dobalja a dolgait es zavarja. Parkettank van. Probaltuk azt hogy pokrocot teszunk a kisagy ele de szerintem az sem fogja fel annyira a dobbanast. Nem szivacsozhatom le az egesz szobat:-( nem szeretnek masnak gondot okozni. Valami tanacsot tudtok adni?

2016. szept. 1. 14:39
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
49%

Már bocsi de ha nappal csinálja ezt a gyerek senkinek semmi közr!

Ha éjjel veri földhöz akkor igen szólhat zavarja!

De miért te alkalmazkodnál azért mert a szomszêd szólt?

Most komolyan! A gyerekek ilyenek!

A miénk ha visit pedig kertesbe lakunk az utca vêgéig elhallatszik! Aztán lám mindenki felfogja gyerek és nem szól!

2016. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
58%

1-es: Te jó nagy antiszociális ember vagy! Persze senkinek semmi köze hozzá, de azért zavarhatja. A kérdező is elismeri, hogy hangos a gyerek.

Kérdező, pedig az a megoldás,hogy szivacsot teszel a kiságy elé. Nyilván nem kell az egész szobába, de a kiságy elé talán jó megoldás lehet.

2016. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
68%

Ne foglalkozz vele.

A dobálósdi el fog múlni. Aztán jön a gyerek szaladgálásért szólás. Sírásért szólás, stb.

Még senkit nem büntettek meg, amiért a kisgyerek nappal zajongott.

2016. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
84%
egy szőnyege azért a kiságy elé rakhatsz :) na meg ha tudod, hogy ezt csinálja, akkor ne tegyél be a kiságyba nehéz játékot és vedd ki a cumisüveget. amit meg nem tudsz megelőzni, azt csak túléli a szomszéd :)
2016. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Athurcoltam a kisagyat a szoba mas reszebe...egyenlore egy vastag takarot tettem a kisagy ele. Szerzunk szivacsot. Amugy az 1es valaszolonak is igaza van annyiban hogy gyerek...en nem szolnek erte ha ilyet tapasztalnek. De egyebkent ejjel nem csinalja. Max fel 10-10korul alszik el . Es nem is folyamatosan . Nappal ha beteszem a kisagyba mert ugye dolgom van nekem is pl amig megfozok akkor teszem be es olyankor mergebe kivagja amit talal pl vizescumi. Ha jatszik kint a szonyegen akkor inkabb elejt dolgokat de ez nappal van. Hat a szivacsot megprobaljuk. De a maganvelemenyem (gyerek elott is ez lett volna)az hogy a gyerekek ilyenek es toleransabbnak kellene lenni az emberknek. Nem hiszem hogy annyira zavarja amugy inkabb csak kekeckedik. Mas lakotol hallottam hogy eddig mindenkibe talalt kivetni valot. Azert probalok a dolog ellen tenni. Csak most ragorcsoltem erre ...nem szeretnem ha kellemetlenseget okoznank barkinek is. Nemreg koltoztunk ide :-(
2016. szept. 1. 15:04
 6/59 anonim ***** válasza:
60%

2-es tudod egyáltalán mit jelent az antiszociális?

De most komolyan!

1 gyerekről beszélünk!

Persze én vagyok az antiszociális mert elméletileg nappal nem szólhatnak!

A szomszéd idős meg nyilván másra se figyel csak rájuk igy szokott ez lenni panelbe....

:)

2016. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
47%

Igen, tudom mi az antiszociális!

"De miért te alkalmazkodnál azért mert a szomszêd szólt?" Talán, mert az ő gyereke hangos, és zavarja a szomszédot.

Miért gondolod, hogy mindenki azt, lesi hogy hogy lehet belekötni a kérdezőbe?

Még mielőtt azt gondolnád, hogy nem tudom miről beszélek, van három gyerekem, tudom, hogy tudnak hangosak lenni, visítani, hisztizni... ami zavar másokat. És egyébként a kérdező is írja, hogy tudja hogy hangos tud lenni.

Nyilván normális keretek között kell együtt élnünk a körülöttünk lakókkal, úgy hogy sem ők nem zavarnak minket, sem mi őket. A kérdező erre törekszik.

2016. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
En ugy vagyok vele azon tul hogy torekszem megoldani a dolgot hogy egy egy eves gyerek mellett hiaba probalok alkalmazkpdni a szomszedhoz ...a gyerek neha keresztulhuzza ezt a szandekomat. Ilyenkor elvar az ember egy kis toleranciat akr nappal akar ejjel. Es sajnos tenyleg unatkozo nyugdijas a haz kb kilencven szazaleka . Mi vagyunk az ujak...raernek . Persze hogy mi vagyunk most az elso szamu kozellenseg mert ugye kisgyerek van...sir dobalozik szaladgal...ez nekik pont eleg hogy belekossenek a masikba. Konkretan ugy mondta a neni hogy tegyem el onnan a gyereket...(azt nem emlitette hogy a lepcsohazba esetleg a pincebe-e)
2016. szept. 1. 15:30
 9/59 anonim ***** válasza:
62%

A szomszéd nem volt gyerek vagy neki nem volt gyereke?

Hagyjál ezzel a maszlaggal!

De most komolyan elhiszem most költöztek megfelelési kényszere van de amint irta a kedves szomszéd mar sok másra ráförmedt!

2016. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
32%

Látod csak igy vakon leirtam nyugdijas!

Figyelj kérdező!


Ha kimész főzni vidd magaddal adj neki puha játékot vagy kapcsolj zenét halkan!

Sajnos nálunk a 80 éves nagyapám egy egy látogatásnál kifakad pedig nem szomszéd csak par órára megyünk!


Este nem zajos a gyerkőc az a lényeg! :)

2016. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!