Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dm bababónusz programban...

Dm bababónusz programban részt vesz valaki?

Figyelt kérdés
Megéri csatlakozni? Bonyolult a használata,menete?
2016. szept. 1. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem be vannak regisztrálva a gyerekek. Mindegyik gyerek 36 hónapos koráig jönnek a kuponok. Én szeretem. Tavaly közel 15.000 Ft-al fizettem kevesebbet. Szoktam kuponfüzetet is beváltani így valamit féláron veszek meg. Fürdetőkre 25% kedvezmény szokott lenni akkor veszek többet. Az akcióssal is összevonható a kupon általában.
2016. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a lényeget lehagytam. Beregisztrálod a gyereket ők pedig ha már Megszületett a pici kiküldik a kuponokat. Annyi ha megszületeet akkor véglegesíted a pontos időpontot a nevét a nemét.ezek után automatikusan küldik. Ha meg bent vagy a Dm-ben akkor az infópultnál tudsz kinyomtatni plusz kuponkat. Ha még nem született meg akkor igényelhetsz babaváró csomagot.
2016. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult,sőt.A másik anyuka mindent leírt,amit tudni kell! :) Én a pelenkát,popsitörlőt,bébiételt szinte mindig ott vásárolom,kedvezménnyel és a család többi tagjának is sok-sok szuper dolgot!Szerintem megéri a csatlakozást,bár én enélkül is szeretem a Dm-et!Nagyon jó saját márkás dolgaik vannak a babákkal kapcsolatban (is).
2016. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néztem mennyit spóroltam vele eddig idén, hát, meglepődtem. :) úgyhogy igen, megéri csatlakozni.
2016. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eddig megérte, de már annyira nem... Ugyanis most szüntetik meg a 25%-os joker kupont, amit bármilyen termékre beválthattál. A legtöbb anyuka értelemszerűen pelusra váltotta be, ahogy én is. 300 forintonként kapsz egy pontot. 75 pontnak kell összegyűlnie egy 25%-os joker kuponhoz, ami ugye most szűnik meg. Januárig volt 10%-os facebook kupon is, ami a vásárlás végösszegéből jelentett 10% levonást, így, ha akkor vettél pelust, akkor 35%-ot spórolhattál rajta, ahogy spóroltam is. Ezt januártól szüntették meg. Most gyakorlatilag minimális értelme lesz ennek a baba bónusz dolognak. A DM managmentje nem akarja megtartani a kismama vásárlóit. Én csak azért megyek még be ezek után is a DM.be, mert a lányom BEBA tápszert, junior italt iszik, és arra még van 25%-os kuponja, amit 10 pontért lehet kinyomtatni Baba bónusz tagoknak. De ezek után inkább a Rossmannba fogok járni, ahol eleve kapunk 10%-os kupont és semmit sem kell tenni érte. Szóval feliratkozhatsz, de annyit amennyit eddig lehetett spórolni már rég nem fogsz. Nem sok értelme maradt.
2016. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, én úgy olvastam most lesz 10%-os kupon. Ugye a joker meg a 150 pontos füzet nem, de 10%-os kupon meg a bababónusz kedvezmények igen.
2016. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem hallottam. 10%os végösszegire gondolsz? Hol lesz és hány pontért? Vagy facebook kupon lesz?
2016. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. FB poszton láttam, hogy ez lesz október 1-től, de nem tértek ki a részletekre.
2016. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! 10%os kupont 150 pontért tudsz majd kiváltani. Nem hoznak be semmi régi de megvont kedvezményt. Dm pápá. Ennyi volt a több éves pályafutásunk...
2016. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!