Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM Bababónusz programban...

DM Bababónusz programban küldenek kuponokat, ha a baba fél éves lett? Vagy mikor küldenek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 14:18
 1/7 Kerria ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a postai küldés megszűnt
2012. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem szunt meg a postai kuldes.

a heten kaptam a ket evesemnek egy kuponfuzetet. bar mar ket honapja toltotte a kettot. ;-) pelus, tejital, ilyesmi van benne, vegosszeg kupon nincs.

hogy felevesen kuldenek-e nem tudom, de remelem, mert a lanyom lassan annyi idos lesz.

2012. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónaposan kaptunk kuponokat és egy hete megint kaptunk egy teljesen ugyanolyan hírlevelet és kuponfüzetet. Most 10 hónapos.
2012. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, kellene kapnod.Ha 2 héten belül nem kapod meg, akkor kérdezz rá telefonon!

Az én lányom 17 hós, mikor egy éves lett volt egy kis kavirc a Dm-el, elkeveredett a 12 hós kuponom kétszer is.De aztán átvariálták a rendszert és megküldték az elmeredt kupont duplán, 1-1 pár zoknival:D A napokban pedig harmadjára is megkaptam ugyanazt a csomagot!Már 3 pár hófehér zoknija van a lányomnak:D

Én mondom, valami nagyon nagy kavarodás van náluk, de nem bánkódom emiatt, mivel már 3 végösszegi kuponom is van, meg egy csomó másik, amit szép lassan el tudok vásárolgatni:)

2012. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Akkor rákérdezek hogy mi történt.Csak nem szeretek "kuncsorogni"
2012. jún. 1. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi most kaptuk meg a 6-12 hós kuponfüzetet, 9 hós lesz a kisfiam.
2012. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Múlt héten kaptam meg a kuponfüzetet, 10 hónapos a kislányom.
2012. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!