Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti h csináljatok a napi...

Ti h csináljatok a napi rutint? Van 2fiam 29 es 6 hónaposak.

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A napi rutin alatt a gyerekeket vagy a háztartást érted?

Vagy együtt a kettőt?


Nálunk rutin csak a háztartásban van/volt, a gyerekeknél hamarabb borulna, bár az evésidő és a fürdés, alvás az azonos.

2016. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk ez valahogy magától beállt.


fél 7 kor kelünk. felöltözünk megcsinálom az ágyakat, berakom a mosást, reggelizünk, elmosogatok.

elaltatom a picit, megfőzők, játék a naggyal közben ha sikerül, ha nem lefoglalja magát, közben kiteregetek, ha van még időm kivasalok. fel kel a pici valami tízórai, de sokszor kimarad. Aztán ebéd. dél és fél 1 körül mindkettő alszik, fél 3 3 körül kelnek. én közben kikapcsolodom, vagy vasalok. kis játék uzsi elmosogatok, elpakolok és elmegyünk a játszótérre vagy az udvarra. fél 7 kor fürdés vacsi és 8 kor alvás. nálunk ez a menetrend

2016. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy minden érdekel. De nekem a fozes mellettük nem megy,en hajnalban csinálom. A nagy szereti a picit nagyon de most sokszor azt hajtogatja anya fogjon.... Tehát nekem a fozes az csak korán lehetséges. A nagy az alszik ebéd után 3orat, de a picur csak fel órákat. .. Talán ha kijön a foga jobb lesz. Az első 4honap szuper volt,de most nincs idom semmire...
2016. szept. 3. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!