Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két lányunk van ikrek 7...

Két lányunk van ikrek 7 hónaposak az idősebbik már feláll és ha a kezét fogjuk lépeget megy a fiatalabb meg még csak gurul meg ültetve megül ti nálatok is ilyen nagy különbség volt az ikrek között?

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond?
2016. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vezetgesd, a másikat meg ne ültesd!

Ne legyél már a mozgásfejlődésük ellensége!


Egyébként igen, lehet ekkora eltérés. A "lassúbb" is teljesen jól halad.

2016. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan még nincs elkésve a "lassúbb" baba sem. De ne vezetgesd és ne ültesd őket, mert egyik sem tesz jót a mozgásfejlődésüknek.Ha aggódsz, akkor kérdezz rá az orvosotoknál.
2016. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk A baba 15 hónaposan, B baba 14 hónaposan indult el magától, tehát kerek egy hónap volt köztük.


Fogadjátok el a különbözőségüket, nem kell riadozni majd akkor sem, ha egyik 5-ös lesz matekból, a másik meg 3-as.


Fenti véleményekhez csak csatlakozni tudok: ne rontsátok el őket ültetéssel, vezetgetéssel... borzalmas csapás a gerincoszlopukra! is...

2016. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs lemaradva a fiatalabb sem,nekem 8 hónaposan ült fel és meg egyedül azt hittem sose fog. 9 hónaposan állt fel, 12 hónaposan indult el egyedül kapaszkodás nélkül,így szerintem időben van ő is. próbáld ne össze hasonlítgatni őket,lesz,hogy ebben ügyesebb az egyik,abban a másik, ez mindig így lesz,oviba,suliba,munkába stb...
2016. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
orvosnál voltunk azt mondta normális csak kíváncsi voltam más is volt-e így vele.
2016. jún. 28. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!