Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol kicsi a fürdő és nincs...

Ahol kicsi a fürdő és nincs padlófűtés, ott hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
A fürdőben öltöztetitek pizsibe a gyereket vagy megtörlitek és majd a szobában?Egy éves,tehát nem pici babáról van szó.Oké,van szőnyeg a fürdőben,de fürdés után mit húztok a lábára,ugye mivel már megy.Hagyjátok mezitláb futkosni,vagy beviszitek kézben?
2016. márc. 15. 20:17
 1/10 LadyLoss ***** válasza:
Nagyon sokáig és sokszor még most is igényli néha (3,5 éves) törölközőbe bugyoláltuk és felnyaláboltuk. A nappaliba a kanapéra volt készítve a pizsamája, cuccai, ott felöltözött és mehetett futkározni ha ez volt vágya. Pucéran nem engedtem, max nyáron.
2016. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekunk kb panel.meretu furodnk van. a mosogep tetejen megtoroljuk es ugy bebugyolalva atvisszuk a pelenkazora a szobajaba ott oltozik fel. 1,5 eves de kb 7 hos kora ota igy csinaljuk, még sose fazott meg.
2016. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanúgy csináljuk, mint a 2. válaszoló. Mosógép tetején megtöröljük, aztán törölközőbe bugyolálva bevisszük a szobába a pelenkázóra a szintén másfél éves fiunkat.

Mivel a fürdés alatt szoktuk kiszellőztetni a szobát, így egy pici hősugárzót be szoktunk kapcsolni arra az időre, amíg fel nem öltöztetem.

2016. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám kicsinek a fürdőnket, de az első naptól kezdve (már elmúlt 1,5 éves) ott fürdik, majd törölközőbe bugyolálva visszük a szobájába, ahol a pelenkázón öltöztetjük. Nálunk fürdés után már nincs rohangálás.
2016. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bevisszük. A szobában öltöztettük mindig is őket.
2016. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Hogy is volt az, amikor vertföldes padlós volt a ház -.-
2016. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meztelenül viszem be, a szobában bugyolálom törölközőbe. Ott is öltöztetem. Fürdés után nálunk sincs futkosás.
2016. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fürdőbe törölöm meg és beszalad pucéran a szobájába,ott pedig gyorsan felöltöztetem. 3és fél és 7 és fél évesek.így van mióta járni tudnak.
2016. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár nálunk van padlófűtés meg szőnyeg is,de ha nem lenne is így csinálnánk. Megfürdik,bebugyoláljuk,a fejecskére is ráterítjük a törcsit és irány a szoba. Ott felöltöztetjük és ennyi.

Amúgy én fürdés elött hagyom kicsit pucérkodni "szabadon " futkosni. Így nem fázhat meg és egész nap ugye pelusban van. Imádja mikor este lekerül róla és járhat egyet :) nem fázott még meg!

15hónapos

2016. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én még az 5évest is becipelem az ágyra törölközőbe bugyolálva.

max, ha nagyon ficereg, akkor megy a saját lábán (törölközőbe csavarva), de nem az az 5 méter alatt fog megfázni.

2016. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!