Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Mirkó névről?

Mi a véleményetek a Mirkó névről?

Figyelt kérdés

A párom félig szerb, szóval a vezetéknevünk szláv. Régóta tetszik ez a név, a kislányunk Maja, és nekem tetszene ez az M-M. A párom szerint viszont idétlen, mert ő Marko, és az milyen lenne már, hogy Marko-Mirkó...

Negatív vélemény is jöhet, ha éppen az van,örülök, ha leírjátok a véleményeteket.


2016. szept. 3. 15:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mit szólsz a Dusán névhez, ugyan nem M betűs de sztm nem rossz.
2016. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Vagy egyik ismerősömet miroslavnak hívtak, Mirek volt a beceneve. Lehet h esetleg ilyen önálló alakban is anykonyvezheto.
2016. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
olyan tanyasinak hat
2016. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%
*mint pl a Jankó, Jancsi, Pista, Palkó, Mirkó
2016. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Mirko, Milos, tetszenek. Szerintem jok.
2016. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Amugy nekem is tetszik a mirko, nem ertem miert baj h hasonló mint az apjae, nem fogjatok allandoan egyutt szolongatni oket. Egy időben meg a fiú az apja nevet kapta, mégsem volt keveredés.
2016. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen jó, plne , h a papa szerb. Nagyon jó. Egyszerűen kiejthető, rövid,abszolút nem mindennapi név. Nekem tetszik.
2016. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Testverem Mark, Mirkonak hivja mindenki. Esetleg igy? Ferjed hivatja Marknak, te pedig Mirkonak.
2016. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint ez egy becenév.
2016. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, este nem.esett le, hogy a Márk-Marko már tényleg zavaró.
2016. szept. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!