Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos kisfiam miert...

9 honapos kisfiam miert csinalja ezt az etetesnel?

Figyelt kérdés
6 honaposan kezdtuk a hozzataplalast. Szepen indult minden, amiota darabossal probalkozunk egyszeruen fulladozik. Gondoltam varok picit vele meg, ezert visszatertunk a pepesre. De ahogy meglatja a kanalat, mar oklendezik. Pedig ez pep! Szabalyosan ki akarja hanyni, fulladozik ossze vissza. :-( mar a sirogorcs kerulget mit csinaljak?? :-(
2016. szept. 4. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetedet,az én kisfiam is ezt csinálta anno.

Nálunk addig tartott ez,amíg több foga meg nem jelent (természetesen volt már neki 4-5 darab,de ennek ellenére...) és rájött,hogy "azt a zavaró nagy izét" szét is lehet morzsolni a fogaival.Szóval idő kellett ahhoz,hogy megszokja.Párhuzamosan azzal,hogy sorban jöttek a fogai,egyre könnyebb lett.

Az öklendezés miatt én sem akartam tovább adni a darabosat,úgyhogy maradtunk a pépesnél.Közben mindig próbálkoztam,hátha egy-egy alkalommal elfogadja.

Kis türelem,pár alkalom után rájön,hogy semmi gond nincs a kanállal,meg a darabossal sem. :)

2016. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet rossz élmény volt neki a darabos étel és emlékszik rá. Az erőltetés semmiképp nem jó, talán megpróbálnám, hogy majdnem folyósra csinálom, hátha. Utána mehet sűrűbben megint, ha elfogadta.

De lehet véletlen egybeesés és pl fogzás miatt csinálja ezt.

2016. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En is arra gondoltam, hogy ugymond elorol kezdem az egeszet es folyosat adok neki ujra... majd szep lassan suritem neki. A tapszert persze azonnal elfogadja. Lehet rossz elmeny volt neki a darabos. :-(
2016. szept. 4. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ők egyébként túl hosszan nem emlékeznek. Nem tudom mennyi igaz belőle de azt olvastam kb 1 hetes memóriájuk van. Szóval az ilyen élményeket max az idő megoldja, ha más nem. Azért ne erőltesd csak, mert az meg friss élmény marad neki. De jobb esetben hígabban elfogadja.
2016. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Haaat a higat is nehezen... fott etelben. Eddig ette szepen.. joghurt gyumolccsel higan az megy. Annak is orulok legalabb plussz vitamin.
2016. szept. 4. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!