Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a 9 hónaposom?

Miért csinálja ezt a 9 hónaposom?

Figyelt kérdés
Egy percet, de szó szerint értsétek, EGY percet nincs el egyedül. Régebben is jobban igényelte a társaságom, de most 1 méteres körzetben ott kell lenni vele, különben ordít. Ennyire még sosem csinálta ezt. Egyedül nevelem, és senki mással nincs el. Édanyámat minden nap látja, mégis 10 perc után üvöltve keres, ha ráhagyom. Felveszem, és paff! mintha mi sem történt volna. Mosolyog vissza a mamára. Mi lehet ez?? Van erre valami megoldás? Így nekem elég kényelmetlen.
2016. aug. 22. 20:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja! Lap topon betettem neki a Bogyó és Babócát, erre leszidtak, hogy olyat neki nem szabad mert az idegrendszeret terhelheti... Na köszi az volt az egyetlen ments váram.... :-(
2016. aug. 22. 20:21
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Szeparációs szorongás. Az én babám meg nagyon jól elvolt egyedül most meg állandóan a lábamba kapaszkodik. Ha a kanapén ülök még csak csak elvan de ha bármit is csinálok azonnal kapaszkodik. Ő 10 hónaposan kezdte de van baba akinek már 7 hónaposan is kezdődik.

Kinövik ezt is. Semmi baj, csak ez egy ilyen időszak.

2016. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon ugy hangzik, hogy ez szeparacios szorongás. Keress ra neten. Pár hét és túl jut rajta. A mese nézés tenyleg nem jo de szerintem egy részbe nem hal bele, amíg gyorsan elmész wc-re vagy rateszed a rantast a levesre...
2016. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ja amugy ilyenkor a legjobb, ha mindig vele vagy, amikor csak igényli. Tegyél félre amit lehet. Akkor hamarabb túl is lesz rajta!
2016. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Valószínűleg szeparációs szorongás! Nekem 7 hós kora előtt kezdte, még mindig tart, 11 hós. :( Rettenetes, egész nap sikít, és senkivel nem hagyhatom! :'( Szerintem az utcában azt hiszik, hogy verem! Folyton sír, de már próbáltam, hogy nem veszem fel, 10-20 perc után kiütésesre üvölti magát! Remélem, már nem sokáig tart, mert nagyon szörnyű.
2016. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

NEM szeparációs szorongás, hanem hiszti! A szeparációs szorongás nem azt jelenti, hogy az anyjára van szüksége, hanem azt, hogy érvényesíteni akarja a saját akaratát.

Hagyni kell ordítani és nem engedni a hisztijének. Pár nap után leszokik róla. De ha mindig felveszed, azt teszed, amit ő akar, ez nem fog elmúlni sokáig.

2016. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ugye ez most provokáció akart lenni? Ennyire nem lehetsz ostoba... Sajnálom a gyerekedet...
2016. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert sirankozik itt mindenki hogy a gyerekem ezt csinalja azt csinalja,most hisztis,most epp nem alszik stb...ez van...mit vartatok...aki gyereket vallal az evvel jar...aki meg nyugodt eletet akar ilyen 'problemak"nelkul,az ne vallaljon gyereket. Ennyi...sztem...es bicsi...de ez az igazsag...nektek kell nevelni a sajatotokat...mit gondoltok...itt a gyakorin senki nem fogja nevelni helyettetek,es megoldani a problemaitokat,bar erre bezzeg volt idotok hogy ide irkaljatok ahelyett hogy a gyereketekkel foglalkoznatok...komolyan...rosszabbak vagytok mint az a kis pelenkas hisztis ...:D
2016. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!