Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek, hogy éjszakára...

Segitenétek, hogy éjszakára jó-e ha igy öltöztetem babámat?

Figyelt kérdés

24fok van kb. éjszaka az ö szobájába.

A rugdalódzókat nem nagyon szereti,ezért ugy gondoltam,h adnék rá egy ujjatlan bodyt,rá egy hosszu bodyt,és egy kis harisnyát alulra,és egy közepes vastagságó polártakaróval takarnám be.

Jó igy szerintetek,nem lenne igy melege és nem is fázna ugye?


2010. ápr. 21. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem így nagyon melege lenne.nálunk 19-20fok van a szobákba és egy röviduju badyban avan +egy rugiban,vagy husszu bady és egy harisnya.
2010. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem kell rá két body elég a hosszu
2010. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ááááá! Ez sok. Rövid badyra miért adsz hosszú badit? Ilyet még nem hallottam. A harisnya oké. A rövid badyra adj hosszú újjú kisfelsőt. Nem kell nagyon beökltöztetni ha 24 C van a szobába.
2010. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálunk 20C van a szobába és hosszú bady,hosszú alsó, zokni és hálózsák, takaró.
2010. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szegény megsül:D


Elég egy rövid body, zokni hálózsák. 4 hónapos lányom is így alszik,22 fok van.

2010. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk 21 fok van általában, és egy rövid ujjú body + rugi + vékony hálózsákban alszik. Szerintem is elég a hosszú ujjú body harisnyával és úgy betakarod. B.
2010. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért szerintem a babát is figyelembe kéne venni. Nem tudjuk milyen idős és mihez volt eddig szokva.

Az én fiam pl hosszú body, hosszú rugi + vastag takaró alatt aludt úgy, hogy néha (amikor született szeptemberben) 29 fok volt a szobájában. Egyszerűen imádja a meleget. Mai napig ugyanígy van öltözve és takarva, csak mostmár 23 fok van csak a szobájában. De rövid ujjú bodyval hideg a buksija reggelre!


Úgyhogy csak annyit lehet tanácsolni, hogy ellenőrizd, hogy nem izzad-e mielőtt te lefekszel pl v. reggel ébredésnél. Ha nem izzadt, akkor jó neki úgy, ha izzadt, akkor hagyd ki a rövid bodyt.

2010. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne viccelj ez borzalmasan meleg!!! Eleve a 24 fok nem egészséges, kész hőguta. Elég a vékonyabb cucc, ahogyan a többiek is írták.
2010. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi lányok,akkor megpróbáljuk ujjatlan body nélkül,h ne legyen melege,eddig igy aludt általában mindig,volt mondjuk,h harisnya helyett pizsamanadrágba.

A hálózsákot egyáltalán nem szereti.

Ja,és eddig dupla olyan vastagságu takaróval aludt,mint amilyenre ma cseréltem le neki,azért döntöttem amellett,h lecserélem,mert ugy már ugy éreztem reggelre meg volt izzadva egy kicsit.

2010. ápr. 21. 20:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindig a tarkóját nézd! Ott lehet érezni igazán, hogy melege van, vagy fázik. B.
2010. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!