Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon habos, híg széklet...

Nagyon habos, híg széklet anyatejes babánál jelezhet bajt?

Figyelt kérdés
Nyűgös előtte, szelek távozása fáj neki.
2016. szept. 4. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én babámnak is ilyen, a sok bélgáztól van, olyan szinte mint a sörhab. Adsz neki valamit? Pl Espumisan?
2016. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnál laktóz intolerancia volt. Mindig ilyen neki? Colief cseppet próbáltad már?


Ha csak alkalmanként ilyen, akkor inkább csak túlette magát.

2016. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elmúlt 2 napban ilyen csak. Espumisant próbáltuk, de nem jobb vele, sőt. Colief macerás igény szerint szoptatott babánál nem?

Most gondolkodunk, mi legyen a következő, amit kipróbálunk.

2016. szept. 4. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a sok pukitol volt. Nem hiszek ezekben a cseppekben. Igazi hasfájást nem mulaszt el semmi csak az idő. Tapasztalat :(
2016. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok, én is igény szerint szoptatom, és adom a Colief cseppet. Úgy csinálom, hogy pici kanálba evés előtt fejek le egy kevés tejet kézzel, ez tényleg csak pár csepp, abba a Colief, szépen beveszi, és rögtön szopi. Nekünk használ, bár mintha kezdene múlni a hasfájás, lassan 3 hónapos.
2016. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta infacolt adok neki, coliefet próbáltuk a leírás szerint, fecskendővel adtam vagy 4x, de többnyire fuldoklás a vége. Neki a kakálással van gond. Ezek a szerek mintha először jók lennének, aztán nem. Lehet tényleg csak az idő segít. Most lesz 2 hónapos.
2016. szept. 13. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!