Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ivott valaki Hipp tej elosegit...

Ivott valaki Hipp tej elosegito teat, ha igen a baba szeklete lett-e zold es hig?

Figyelt kérdés
3 honapos elmult a babam, nem tudom a teatol lett-e olyan a szeklete, de eleg surun telik meg a pelenka....amugy jokedvu, jol is eszik.... esetleg meg van tippetek mitol lehet ilyen a szeklet? menjek dokihoz, ket napja van igy...anyatejes
2016. szept. 6. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogzastol (nyeli a nyalat), altalad fogyasztott allergentol (tejtermek, tojas, szoja), virusfertozestol lehet hasmenes. Anyatejes babanal viszont lehet ilyen, ha nem nagyon zold. A fiamnal is sokszor elofordult, es meg most is (6,5 honapos), es a vedononk (aki szuleszno is) azt mondta, hogy a kivsit zoldes, kicsit hig belefer.


Mas tunet nincs? Dietazol?


A tejserkentok inkabb hasfajast csinalhatnak a babanak, mint hasmenest. Tudom, nem ez volt a kerdes, de ha keves a tejed, tedd sokat cicire (igeny szerint, minden nyikkra), azt sdmmilyen tejserkento nem tudja helyettesiteni. Ha pedig van eleg pisis-kakis pelus, jokedvu a baba, jo a sulygxarapodasa, akkor nem valoszinu, hogy a tejmennyiseggel gond van.

2016. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A blokkszopi is segithet, ha 2-3 orankent valtasz mellet.
2016. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

koszonom hogy irtatok

nagyon nyalazik, kohog is tole

nem dietazom....igeny szerint szopizik, sot az is gond lehet, hogy nappal nagyon gyakran keri, neha orankent(az ejszakat atalussza)

tejtermeket nem nagyon fogyasztok

kakis pisis pelus rendben volt iaig (most persze valtozott mert tobb kakis van), a kedve jo, jol alszik, nem nyugoskodik, a sulygyarapodasa is rendben van , legalabbis idaig

csak felek, nehogy komolyabb gond legyen, hogy ennyire surun jon a hig kaki

2016. szept. 6. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Én iszom a Hipp teát kezdettöl fogva es nincs gond a 7 hetes kislányom székletével.
2016. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi, akkor valoszinu nem attol van...mar ittam az elejen, akkor is kezdett menni a gyomra, nem tudom attol-e....abbahagytam,aztan most ujra inni kezdtem...ezert gondoltam a teara...de ezek lehetnek veletlen egybeesesek
2016. szept. 6. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:

En abbahagynam, es megneznem, valtozik-e. Az anyai megerzesedre hallgass!

1-es

2016. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!