Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb bébiétel?

Melyik a legjobb bébiétel?

Figyelt kérdés

Nekem eddig a Hipp-et mondta az összes ismerősünk,de nagyon tanácstalan vagyok ebben a témában.

Most 3 hónapos a lányunk,a kezdettől fogva tápszeres és 4 hónapos korában már elszeretném kezdeni a hozzátáplálást.



2013. okt. 4. 13:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Az a legjobb amit otthon főzöl neki! :) Az üveges ételeket telenyomják tartósítóval, azért állnak el hűtés nélkül évekig a boltban! Egy kis krumplit főzöl neki, pisi barackot, almát!semmi baja nem lesz!
2013. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem szoktam főzni és nem is annyira tudok,ezért inkább az üveges bébiétel mellett maradunk.
2013. okt. 4. 13:24
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is a Hipp a legjobb. Nem rossz még a Kecskeméti és az Univer sem.
2013. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%

Én a hamésokat szoktam venni, imádja a kismanóm. Olcsó és tényleg jó. Kecskemétiből a sütőtökösöket szoktam venni meg az univeresből is. Egyébként jó mind. Nekem árfüggő, hogy melyiket veszem.

Ma is megyek a Rossmannba feltankolni belőlük.


Egyébként ebédet mindig főzök neki. Kis karalábé,krumpli,répa, zöldbab...minden félé zöldség. Ha van a fagyóban pici darabokban elrakott hús, akkor azt is szoktam hozzá dobni. Fél óra alatt általában kész is az ebédje. Mondjuk az én fiam már lassan mindent eszik,mert 11 hónapos múlt. De mindig így csináltam. De kell a bébiétel is,mert ha megyünk valahova azt egyszerűbb elővenni,mint az úton turmixolni...

2013. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó vagyok. Még annyi, hogy ha kezded a hozzátáplálást, semmiképp ne üvegessel kezd,mert 1 üveg 3 nap alatt sem fog elfogyni. Inkább reszelj almát neki, vagy körtét, barackot, most szezonja van a sütőtöknek. Süss egy adagot és porciózd ki, és rakd a fagyóba. Azt bármikor előveheted. Imádni fogja!!Figyeld meg! Ez csak jótanács. A sütőtök sütéshez meg nem is kell nagy tudomány :-)
2013. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
A Hipp nagyon jó, de mi szoktunk venni Kecskemétit, Univert és Nestlé Aletét is. Ha van a közeletekben Müller akkor ott érdemes venni a Hipp-et, mert sokkal olcsóbb (kb. 30%-kal), mint máshol. Egyébként nincs bennük tartósítószer és semmi káros anyag természetesen.
2013. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
Hipp szerintem is jó, nálunk még a hamanek is bevált, illetve az Univernek 1-2 íze.
2013. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%

kecskeméti,hamanek,saját készítésű kaja

A hamanek alma barackot imádja a kislányom,abból napi 1 tuti elfogy.

2013. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%

Nem akarlak megbántani, de később, ha kinövi az üveges kaját, mit fog enni? Zöldséget párolni nem nagy kunszt, veszel a piacon, vagy IKEA-ban 1000 Ft alatt párolóbetétet pl.

Ha mindenáron üveges, nézd meg az összetételét, cukor, tartósítószer, adalékanyag ne legyen benne.

2013. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
A legjobb amit te főzöl.
2013. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!