Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nos a mensim majud 26-30 kaig...

Nos a mensim majud 26-30 kaig volt . Aztan 1 jun ba sem volt meg ed masodik julba sem volt meg augusztusban sem volt meg es most szeptember van es meg most sem jott meg akkor hany honapos vagyok?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek fontos lenne ..

#menstruáció #szex #terhesség #uj szülöt baba
2016. szept. 7. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


14

2016. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Te szellemi fogyatékos vagy?
2016. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt pozitív egyáltalán?
2016. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15 hetes terhes vagy, hetekben számolják, nem hónapokban. Miért nem mész el nőgyógyászhoz? Egyrészt ő is meg tudja ezt mondani, másrészt vannak fontos vizsgálatok, amikről így is kicsit lemaradtál.
2016. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek es nem nem vagyok szellemi fogyatekos csak fiatal
2016. szept. 7. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Teszteltél? Pozitív? Eddigre már meg kellett volna,hogy történjen az első vérvizsgálat is!!! Menj orvoshoz!
2016. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok es mar voltam orvosnal
2016. szept. 8. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratula. Remélem csak unatkozol és ezért tetted fel a kérdést. Ha nem akkor nagy baj van. Mégpedig az agyaddal. Nem akarlak bántani de ennyire hülye nem lehetsz. Még az erősen hiperpigmentált testvéreinknek is több eszük van. Pedig abból nincs sok. Nekem elhiheted.
2016. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mit mondott az orvos? Hány hetes? Rendben van?
2016. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!