Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos babám nem mászik...

7 honapos babám nem mászik nem kuszik. Egyedül ül felveszi a mászó poziciot, de nem akar, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy, hagyd. Majd kúszik-mászik, ha akar.

Tedd le a földre, vedd körül játékokkal.

Általában 8 hósan kezdenek el mászni a babák. Ne aggódj.

2010. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd had probálkozzon.Nincs lemaradva semmiröl.Az én babom 8,5 hosan kezdte a mászást.
2010. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 7,5 hónapos lassan, és nem kúszik, nem mászik, nem ül.Én is aggódok, de voltunk neurológusnál más dolog miatt, ahol azt mondta az orvos, hogy nincs lemaradva.

2010. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyerekek sem egyformák.Van olyan gyerek aki 8 hónaposan már csetlik-botlik,de van olyan aki semmit nem csinál..

De nem baj..Mindenek eljön majd a maga ideje..Egyébként tapasztalatból mondom addig örülj amíg nem kezd el járni,mert utána állandóan a sarkában leszel,hiszen a pici lábukkal olyan gyorsan iszkolnak,hogy győzd a futást te is....

A legidősebb gyerekem egyébként 3 éves koráig nem beszélt.(csak halandzsa nyelven kommunikált) Ma 18 évesen 4 nyelven tud perfektül beszélni...

Szóval ne aggódj ha a babád úgy érzi itt az idő,akkor mászni fog...

2010. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!