Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennetek a helyemben?...

Ti mit tennetek a helyemben? (Altatasi nehezsegek. )

Figyelt kérdés

14 honapos kisfiam az utobbi idoben eleg nehezen alszik el. Most tanult meg rendesen jarni, talan ezert, talan elhagyni keszul egy alvast.

Mindenesetre en faradtnak latom minden eddigi alvasidoben, megse tud elaludni. Huzzam ki es aludjon csak egyszer? Dehat ha faradtnak latom meg igenyli nem?


2016. szept. 9. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg! Foga nem jön? Az én fiam 1x tudott csak aludni amíg jött a foga aztán visszaállt 2-re.
2016. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de, az is lehet. minden lehetseges:)
2016. szept. 9. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen átmeneti idoszak. Ezen at kell esni. Teljesen ugyanez volt nálunk is. Kettő sok volt, egy meg kevés. En meguntam az állandó harcot az altatassal, es atalltam egyre. Persze előtte ugy dilemmaztam mint te. Kis idő kell amugy neki es átáll.. Még nálunk is van egy holtpont amugy időnként 10 ora korul, azon átlendül es akkor bírja délig. Szerintem azt figyeld meg, h az esti elalvás hogy megy? Ha este sem akar elaludni csak nagy nehézségek árán ,akkor sok neki mar a kettő. Ha csak nappal nem akar, akkor előfordulhat ,h nagyon be van pörögve es nagyon nehezen nyugszik le. Vagy próbáld meg h elhuzod délig es megfigyeled hogyan reagál.
2016. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!