Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izzadós babával nagyon forró...

Izzadós babával nagyon forró panellakásba hogy tennétek elviseletővé a nyarat?

Figyelt kérdés

8hónapos. Napközbe már csak pelus van rajta,estère ujjatlan body. Alváskor nagyon leizzad, de melegkiütèse is előjött (igaz az sèta alatt) tetőtèri panel lakás, elèg picit, huzatot csinálni,szellőztetni de egyszerű mert rossz a lakás elrendezèse.

Tegnap már pancsizott napközbe a kiskádba, mert láttam h nem èrzi jól magát. Van lègkondi, mèg èjjel is be-bekapcsoljuk mert mi is nehezen viseljük el ezt a hősèget. Persze nem fújja rá a hideget közvetlenül.


Szerintetek hogy lehezne elviselhetőbbè tenni a nyarat?



2016. jún. 23. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van légkondi, akkor használjátok normálisan!
2016. jún. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogy èrted hogy normálisan? Használjuk normálisan, de ahogy írtam kicsi a lakás. A lègkondi a nappaliba van, ahol napközbe vagyunk, ès mivel a fiam nem az az egyhelybe ücsörgős gyerek, csak akkor kapcsolom be, ha alszik, vagy a szoba másik felèbe vagyunk,mert úgy nem kapcsolnám be hogy alatta játszik.

Egyèbkènt normálisan használjuk

2016. jún. 23. 07:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd a plafon felé a lamellákat és ne ki-bekapcsolgasd, hanem menjen folyamatosan (ez a normális használat, mert így mindig csak picit hűt, nincs hőingadozás, nem fázik meg a gyerek). Nem szabad a külső hőmérséklethez képest nagyon lehűteni sem.
2016. jún. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezer èvea lègkondi,szerintem ilyet nem lehet vele csinálni..de napközbe megpróbálom majd,köszi
2016. jún. 23. 07:11
 5/5 anonim ***** válasza:
be kell állitani a légkondit normálisan. nem 10-15 fokkal hidegebbre, mint ami kint van és nem fog megfázni.
2016. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!