Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 8 hónapos.2 hete...

Lányom 8 hónapos.2 hete elkezdett mászni, aztán felkapaszkodva felállt. Lehet tudni, hogy ebből mikor lesz járás?

Figyelt kérdés
Azóta nem érdekli semmi, állandóan azt keresi miben tudna megkapaszkodva felállni.Ülni egyáltalán nem akar, állandóan menne.Lépeget,persze fogni kell a hóna alatt.Azért az egyensúlya még közel sem tökéletes.Tudom nem lehet ezt megjósolni,de szerintetek mikor fog eljárni?Hetek, vagy esetleg még pár hónap(ha ilyen ütemben haladunk)?
2010. ápr. 22. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7,5 hósan állt fel de önállóan menni csak 11,5 hósan kezdett. Korábban is képes lett volna már rá, de nem mert. (Azért gondolom, hogy képes lett volna rá, mert a szoba közepén kapaszkodás nélkül felállt, majd leguggolt és megint felállt anélkül, hogy megbillent volna) Szóval szerintem még legalább 2 hónap kell nálatok is a járásig, de az is lehet, hogy több ha kicsit bátortalan lesz. De amúgy nekem fiam van és állítólag a lányok gyorsabbak a mozgásfejlődésben.
2010. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7hónaposan mindebe kapaszkodva,közlekedett.Önállóan járni,13hónaposan kezdett.De szerintem ez változó.
2010. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a felállás és a járás között 3 hónap telt el.
2010. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne sétálgass vele úgy, hogy a hóna alatt fogod. Kapaszkodjon meg valahol és ha úgy lépked akkor oké, de Te ne erőltesd. egyébként babától függ, de szerintem 2-3 hónap biztosan lesz.
2010. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-4 hónap szokott lenni a felállástól. Az enyém 10,5 hónaposan állt fel és 13,5 hónaposan indult el egyedül. A szülinapján már biztosan fog tenni 2-3 tiszteletlépést! :)
2010. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!