Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10.5 hónapos fiam még csak...

10.5 hónapos fiam még csak mászik, még fel sem áll. Mikor lesz ebből állás-járás? Volt vki így?

Figyelt kérdés
Voltunk gyógytornásznál, azt mondta semmi baja.
2011. okt. 26. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Most komolyan azt várod el egy 10 hónapos gyerektől, hogy már járjon??? Jézusom.... Még jó hogy azt mondta, hogy nincsen semmi baja, mert nincs is. Azon nem csodálkozol, hogy verset még nem mond?
2011. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs elmaradva, ez még bőven belefér.Ne hasonlítgasd más gyerekéhez a tiédet, mert mindenki egyénileg fejlődik.
2011. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ráér még a következő 90-100 évben járni.

Egy ekkora gyereknek az a dolga,hogy másszon,és nem kell erőltetnia járást.Ha meg majd elindul 1 éves kora után,,az lesz a bajod,hogy nem győzöl utána futni,meg mindent elrámolni,hogy ne ő rámoljon.

2011. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a járást várom, hanem hogy legalább felálljon. Az első kisfiam 9 hónaposan felállt és most ez nagyon fura. Tényleg az a baj, h sokan traktálnak, h "még nem áll, hááááát...." Nektek mikor állt fel először a babátok?
2011. okt. 26. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom 11 hónaposan kezdett el mászni.12 hónapos elmúlt amikor felállt,most 1-jén lesz 14 hónapos és még csak egy pár másodpercre tud megállni kapaszkodás nélkül.Nem izgulok mert szépen fejlődik semmi baja nincs.Majd ha eljön az ideje járni is fog!!!

Nyugi szaladhatsz még utánna eleget:))))

2011. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz másokkal. Úszáson volt egy ültetős feladat, én nem csináltam, mondtam, hogy nem tud még ülni, eldől. Erre néztek rám, nem tud még ülni?! 6 hónapos volt, könyörgöm.

Tiéd sincs lemaradva, főleg ha gyógytornász mondta, hogy rendben van, nem kell aggódnod.

2011. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!
2011. okt. 27. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!