Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mi*umil tejital ami 24 hós...

A mi*umil tejital ami 24 hós gyerekeknek van kitalálva odaadhatom a 11 hós babámnak?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptuk, volt vagy 5000 forint a tejital és amikor megláttam, hogy 24 hós, akkor arra gondoltam mi lenne ha odaadnám a 11 hósomnak. Mi baja lehet tőle? Ez egy tejital nem tápszer.

Lehet valami nagy baj, ha megissza? Mire 24 hós lesz addig lejár meg amúgy is akartam venni neki tejitalt és ha ez itt van akkor miért ne kapná meg.

Szerintetek?


2016. szept. 14. 10:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tejital hanem gyerekital. A milum.il gyerekital.
2016. szept. 14. 10:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én nm adnám. a kicsi emésztőenzimjei még messze állnak egy 2 éves gyermekétől.

lehet egyszer ugyan semmi baja nincs tőle, de én ha nem muszáj, kihagynám.

2016. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
face csoportokban el tudod adni
2016. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy odaadnám. Bááár... Sima tejet is kaphat már egyéves korától legkorábban, úgyhogy akkortól szerintem ez sem okozna neki semmi bajt. Várnék vele egy hónapot, aztán kipróbálnánk. Ha nem okoz neki hasfájást, hasmenést, akkor ihatná. Mondjuk az én gyerekeim egyéves koruktól tejet isznak, sose voltam híve ezeknek a junior italoknak, meg hasonlóknak.
2016. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyobbaknak nem baj, ha kisebbekre szabott tejitalt tápszert adnak, de fordítva abszolut nem javasolt
2016. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tejital is tapszer !

Annyi kulonbseggel, hogy a tejfeherje mar kevesbe van csak modositva.

De ugyanugy tapszer !

2016. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ertem. Ugy dontottem nem adom neki oda. Igazatok van ez meg sok lenne a kis emesztorendszerenek.

Probaltam face csoportokban de nem vettek meg 😕

2016. szept. 14. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem rakd félre egy kicsit, gondolom nem most jár le, és pár hónap múlva már nyugodtan adhatod neki
2016. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!