Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babának korai...

15 hónapos babának korai lenne a fél8as fürdés, majd tejital és alvás?

Figyelt kérdés
6, fél7 között kel így, de álmos, ásitozik, nyűglődik mikor meddig. 40/60 perceket alszik nappal a napokban. Tovább fenn tartani sem lehet, nyűgös lesz.
2016. jún. 14. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha egy 30 éves kérdezné tőled, hogy korai-e ha ő ledől este 8-kor, mert fáradt, mit válaazolnál? Túl öreg vagy, inkább kínlódj?
2016. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert lenne korai, ha almos, nyugos. Az enyem 19 honapos, ha mozgalmasabb napunk volt es faradtabb, akkor o is 8kor fekszik. Maskor 8.30kor
2016. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

korai? dehogyis.


Nekem a kicsi 6-kor már aludni akar, de a bátyjával együtt fürdenek és őt mindig csak 7-kor fürdetjük.

7-kor fürdés, kakaó/tápszer és mindenki alvás. f8-8 között már alszanak. Mivel ők igénylik ezt, így nekik erre van szükségük, alszanak reggel 7-ig, tuti nem korai.

10 hónapos + 26 hónapos.

2016. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, nekem is 16 hónap lesz a kettő baba között. Már nem sok van szülésig, jó lenne, ha nem most változna az, ami fix.
2016. jún. 14. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia a keresztfiam most lesz 2 éves és ő fél 7 kor fekszik le és fél 7-7kor kel.

De olyan megdöbbentő mert ha nem fél 7 kor teszi le aludni akkor nyűgösebb és éjszaka sem alszik valami jol. Sose értettem miért de igy alszik mar kb fél éve 😊

2016. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem korai ha elalszik hamar. ha fennt van még,akkor korai. másfél éves korig én 8kor altattam,már 9kor mert nem aludt el akkor ahogy a másfelet elérte
2016. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!