Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó gyermekorvost keresek...

Jó gyermekorvost keresek Budapesten a XIII. kerületben. Az 5 hetes babámnak nagyon csúnya köldöksérve van. Kik a jó dokik Angyalföldön?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,de próbáld meg a Hein pált
2008. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Heim Pálra gondolsz?
2008. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan orvost keresek akit bármikor felhivhatok, és esetleg házhoz is kijön. Olyat aki állandó gyerekorvosunk lenne. A Madarász utcai kórházban voltunk tegnap , de nem voltak szimpik.
2008. okt. 2. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még van k.b. 1 hetem a babám érkezéséig, a XIII. ker.ben lakunk. Mi Dr. Magyarossy Edinát választottul, ill. őt ajánlotta a védőnőnk. Nekem szimpi, de sajna még többet nem tudok mondani róla. Most a Béke út 7. sz. alatti gyermekorvosi rendelőben rendel.
2008. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi így jártunk mert azt mondta a doki nénink majd visszahúzódik, ha nem akkor műtik 3 évesen. De engem idegesített a dolog és vettem POROFIX CSECSEMŐ KÖLDÖK TAPASZT, 260FT/db minden este tapasztottuk és egy hónap alatt gyönyörűen visszahúzodott most vagyunk 6 hónaposak és nyoma sincs a köldöksérvünknek, pedig nekünk úgy kidudorodott mint egy fél dió:( TEHÁT POROFIX NAGYON JÓ ÉS SEGÍT!!!!!!
2010. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!