Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kerti játékokat vegyek...

Milyen kerti játékokat vegyek 1 éves babámnak, amit ki is használ ilyen korban?

Figyelt kérdés

Gondoltam kis házikót, ami olcsobb! Ámbár az árakat nem ismerem! Drágák?

Esetleg linkelnétek játékokat?


2010. ápr. 22. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a házikók elég drágák (20 ezer alatt még nem láttam). Nekünk kismotor, bébitaxi, kagyló alakú homokozó + vödrök, lapátok, gereblye és kisseprő van.
2010. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is csak hinta,tricikli és homokozó van,hozzá vödör,kis kanna,gereblye,lapát!

És a 16hónapos lányom imádja kotorni a homokot :)

2010. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

házikó drága és ki se használja

egyszerűbb a kissátor,1-2 ezerért kapható,célnak megfelel

2010. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csúszda, sátor, homokozókészlet, hinta, labdák, kismedence
2010. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kisfiam tavaly áprilisban volt egy éves. a nyár már az övé volt -ugymond :)

lehet venni triciklit, a pancsolomedencét nagyon szerette és nagyon sokat volt benne, vettem neki bele azokat a kicsi szines labdákat - a multkor a tescoban láttam ilyen labdákat akciosan.

jol szorakoztunk a homokozoban is - a müanyag játékokkal.

ja és amit még nagyon élvezett a kisfiam az a kerti csapra szerelt locsolofej volt, jokat lehetett vele spriccelni :)


a kisházikoval kapcsolatban - épp tegnap néztünk egyet a praktikerben - hát vékony müanyag volt, abszolut nem strapabiro és majdnem 40ezer volt. hát ilyen házikot nem vennék neki.

ha már mindenképp bujkálosat akarsz neki akkor vannak ezek az indiánsátor féleségek - azok is megteszik és nem is olyan drágák.

2010. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a sok jó ötletet!

Igen jobb a sátor, mint a házikó! Homokozót is csinálok vödörrel és a többi eszközzel!

Triciklit, azt már ki is néztem a Brendonba!

Köszi mégegyszer a segítséget!

2010. ápr. 22. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Aldi-ban sikerült vennünk pár hete házikót, 25 ezerért, de láttam az Intersparban és a Tescoban is hasonló akciót. Egyébként rendkívül drágák. 19 hónapos kislányunk nagyon örült neki. Bepakol, kipakol, az udvaron jól elfér, 4 éves ismerős kislány is nagyon élvezte. Szerintem sokáig fogjuk használni. Ahogy nagyobb lesz, mindig mást játszik majd, pl szerepjátékokat, de lehet bábozni az ablakoknál, stb. Sokszor nekünk kell megtanítani a gyerkőcöket egy-egy játékkal játszani.

Nekünk sátor is van a lakásban egyéves kora óta. Mostanában a babákat ülteti be és ad nekik enni.

Nagyon szép, árnyékolós homokozót láttam a múlt heti Aldi újságban.

2010. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm Neked is a segítséget!

El is megyek az Aldiba, megnézem a homokozót és biztos találok játékokat is!

2010. ápr. 23. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!