Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtetek el "sima"...

Mikor kezdtetek el "sima" fürdetőt, tudfürdőt habfürdőt használni a gyereketeknél?

Figyelt kérdés
Ugye ami már nem a gyógyszertári, de nem is pl Nivea baby, Gabi édes álom, Hipp stb, hanem mondjuk sima Baba tudfürdő vagy vannak direkt gyerkekeknek valók.
2016. szept. 15. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a gyereknek natúr szappanokat veszek, szeretem. Miután a gyógyszertári fürdetőtől azonnal tele lett tűhegynyi piros pöttyökkel ezekre a szappanokra váltottunk. Néhányszor még próbálkoztunk a gyógyszertárival de mindig kiütéses lett.
2016. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Soha.

Amíg én mosdatom, addig hipoallergén, illatmentes termékkel teszem (éppenséggel nem a gyógyszertárival), mert semmi szüksége irritáló kencénkre a bőrének. Mellesleg magamra is azt használom.

2016. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kislányom 6 hónapos most még Gabit használunk,de pl a kórházban sima Baba tusfurdovel fürdettek a babákat és semmi baja nem lett. Én 3 evés koráig gondoltam.
2016. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1 eves koraig hasznaltam a gyogyszertarit,aztan mar ugy ereztem nem lesz eleg tiszta tole jatszoter stb utan.

Azota Himalaya Herbals babaszappant hasznalok. Nekunk nagyon bevalt. 300ft es 2 honapra eleg;)

2016. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is egy éves koráig használtam a gyógyszertárit, mert csak ez tartotta a bőrét megfelelőhidratáltságban (pedig próbálkoztam többmindennel, de még az olajos Johnsonstól is száraz lett a bőre, napközben láttam, amikor ráesett a fény, hogy olyan "lemezes" a lábszára. a niveát meg én használtam sokat és rájöttem, hogy azt meg huzamosan nem jó használni, egy idő múlva kicsit eltúlozva olyan, mintha testápolós bőrre kennék megint testápolót, a Gabi szintén szárított.


most 2 éves, de már meg az olajoan nem jók, mert nem tudom lemosni jól a bőréről és napközben amikor hazaozom a nyaka "izzadtságzagú", mintha nem szelőzött volna a bőre, arról nem is beszélve, hogy a szőke haja nem szőke tőle, hanem ahogy a napfényt ahogy visszaveri, úgy olyan zöldes- szürke (mint amikor egy festett szőke nő haját rosszul hamvasítják)

a Fa márkában nem bízom, mert az engem is szárít, így gyereknek Fa termékeket nem veszek.



Igazából én sem jöttem még rá, mi lenne jó.

De a Johnsons termékeivel próbálkozom, még nem mentem végig az összesen. vagy ugye aromás nyugtató, vagy habos, buborékos, igaz már a termékleírás sem tetszik...de nincs jobb ötletem

2016. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*babaszappannal csak helyileg ott mosom pl ahol szúnyogcsípéses, mert hihetetlen, de a piros duzzanatot, vagy gyulladást lehúzza, leszárítja, ill még a nyakát szoktam a szappan habjával, hogy ne áljon rajta a Johnsons fürdetőben levő olaj fürdetés után
2016. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. szept. 15. 22:19
 8/10 anonim ***** válasza:

6 éves, és ha van jó áron akcióban, akkor még mindig hajlamos vagyok megvenni a baba-fürdetőket neki.

amúgy kb 2 éve használ ő is baba tus/habfürdőt vagy dove-ot.

gyógyszertári fürdetőt 2 éves koráig használt. addig lényegében csak sampont vettem mellé neki.

2016. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alverde Babyt használunk születése óta.
2016. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyfiam lassan 8 éves lesz,eddig fehér csomagolású Nivea Sensitiv-et használtunk.Nemrég fedeztem fel a Bübchen-től tök jópofa kalózos,meg dzsungeles fürdetőt és nagyon jónak találom!Finom puha tőle a kisfiam bőre,tényleg szuper.A kicsi 5 hónapos,úgy tűnik neki is érzékenyebb a bőre,nála is Bübchen a márka,de köröm virágos változatban.Én csak ajánlani tudom!😁
2016. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!